Celta Vigo – Athletic Bilbao: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.05.2024

Celta - Athletic Bilbao gdzie oglądać

Celta Vigo – Athletic Bilbao: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowych wieczór odbędzie się kilka pojedynków ligi hiszpańskiej. Jeden z nich to potyczka pomiędzy 17. i 5. drużyną obecnych rozgrywek. Faworytem są goście, ale czy potwierdzą to na placu boju? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Celta – Bilbao, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Celta Vigo – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Celta Vigo – Athletic Bilbao bez żadnych kosztów? Mnóstwo interesujących transmisji z meczów znajdziesz między innymi STS. To właśnie możesz śledzić najciekawsze pojedynki z takich lig, jak niemiecka, włoska, hiszpańska czy portugalska. Co ciekawe pojedynki te zobaczysz zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Celta Vigo – Athletic Bilbao i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Celta Vigo – Athletic Bilbao na żywo w TV

Najbliższe starcie Celta Vigo – Athletic Bilbao, będziesz mógł śledzić również w telewizji. Mecze hiszpańskiej La Liga pokazuje w naszym kraju Canal+ Sport, gdzie możesz liczyć na dostęp do przynajmniej kilku meczów każdej kolejki. Jeśli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcje i pakiety oferowane przez stację. A pojedynek pomiędzy Celtą i Bilbao odbędzie się w środę, 15. maja o 22:00.

Celta Vigo – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Celta Vigo – Athletic Bilbao zobaczysz między innymi we wspomnianym STS. Oferuje on sporo ciekawych meczów na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. 

Gdzie oglądać Celta Vigo – Athletic Bilbao?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Celta Vigo – Athletic Bilbao, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze