BETFAN jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów, ale firma od samego początku stale poprawia swoją ofertę. Obecnie klienci mogą korzystać z opcji Cashoutu, czyli zamknięcia zakładów przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń.

Nowa opcja w BETFAN – Cashout

Cashout jest kolejnym ciekawym dodatkiem, który bez wątpienia pozytywnie wpłynie na opinie graczy na temat BETFAN. Przedwczesne zamknięcie zakładów przed rozliczeniem, dotyczy kuponów na których nie ma przegranych zdarzeń. Wysokość wygranej przy skorzystaniu z Cashoutu jest uzależniona od ilości pozostałych typów, prawdopodobieństwa trafienia i innych zmiennych.

Co istotne, Cashout pozwala na zakończenie zakładu tylko, jeśli proponowana kwota jest wyższa od postawionej stawki. W związku z tym nie można szybko anulować przypadkowo obstawionego kuponu, na którym znalazło się niechciane zdarzenie, dopóki przynajmniej jedna pozycja nie zakończy się powodzeniem.

Grzegorz Kliczko: Odpowiadając na sugestie naszych graczy wprowadzamy nowy produkt – Cashout. Pozwala on na wcześniejsze wycofanie się z gry. Dajemy graczowi możliwość wyboru. To on decyduje, czy chce rozliczyć kupon, zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Dla przykładu, jeżeli gracz obstawił cztery zdarzenia na kuponie, z czego dwa z nich zakończyły się pomyślnie, ale ma on przeczucie, że pozostałe dwa zdarzenia nie potoczą się po jego myśli, to skorzystanie z funkcji Cashout będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Gracz może zamknąć kupon, inkasując przy tym część wygranej.

Dlaczego warto się zarejestrować w BETFAN?

Rejestracja w BETFAN to nie tylko dostęp do opcji Cashout. Oprócz tego proponujemy Wam skorzystanie z najwyższego bonusu od depozytu na rynku do 3000 PLN, grę z podwyższeniem wygranej w przypadku dwóch zdarzeń na kuponie z kursem całkowitym na poziomie przynajmniej 2.00.

Do tego, zakładając konto z kodem: ZAGRANIE – wasz pierwszy zakład będzie bez ryzyka do 50 PLN.

Przy ostatnich dodatkach opinie o BETFAN z pewnością będą coraz lepsze!