Specjalny bonus od PZBuk na Ekstraklasę! Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to otrzymasz cashback w wysokości 12% postawionej stawki. Powrót Ekstraklasa rozpala wszystkich kibiców, a jak widać, bukmacherzy starają się dostarczać coraz ciekawsze promocje. Poznaj szczegóły i dowiedz się, co u nas może dać Ci PZBuk bonus! Serdecznie zapraszam!

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cashback 12% na Ekstraklasę!

Pierwsze co musisz zrobić, żeby wziąć udział w promocji, to musisz zapisać się do niej na stronie bukmachera. Akcja dotyczy wszystkich meczów Ekstraklasy. Jedynym wymogiem jest to, że Twój kupon musi być kuponem wielokrotnym, a kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40. Jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony – bukmacher zwróci 12% postawionej stawki.

Zwrot nastąpi w formie darmowego zakładu. Przyznaj, że takie bonusy w PZBuk mogą zaciekawić każdego gracza. Promocja kończy się  14 czerwca o godz. 23:59, cashback trzeba odebrać do końca trwania oferty. Powodzenia! A jeśli szukasz typów i analiz na naszą ligę, to koniecznie zajrzyj tutaj -> typy Ekstraklasa.

Co jeszcze daje PZBuk bonus?

Cashback to jedna z wielu promocji, które możesz otrzymać w PZBuk w ramach sportowego kalendarza na Ekstraklasę. Z kolei PZBuk bonus z naszym kodem promocyjnym: 300PLN oznacza zakład bez ryzyka 200 PLN. Otrzymasz również 20000 punktów sklepie, które możesz przeznaczyć na dodatkowy bonus od depozytu do 100 PLN lub darmowy zakład do 10 PLN – sam wybierasz, co bardziej Ci odpowiada! Poza tym będziesz mógł wziąć udział w takich akcjach jak komborakieta i kombodoładowanie!

pzbuk cashback

Zaloguj się aby dodawać komentarze