Cashback 200 PLN na Igrzyska w STS!

sts-bukmacher-zagranie-1

Igrzyska Olimpijskie trwają w najlepsze, a Polacy walczą o medale. Największe szanse obecnie mają m.in. nasi siatkarze, którzy obecnie są na etapie ćwierćfinałów. W nich zmierzą się z Francją, więc można uznać naszych rodaków za faworytów. Jednak czy sprostają temu trudnemu zadaniu? W STS jest bonus specjalnie na Igrzyska. Można zgarnąć cashback 200 PLN, więc zobacz, jakie są warunki!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cashback 200 PLN w STS – graj bez ryzyka!

Za nami już większość zmagań na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ale pozostało jeszcze trochę dyscyplin, które nie miały rozstrzygnięć lub są w środku. Jedną z nich jest np. siatkówka. W niej jesteśmy już za fazą grupową, z której nasi rodacy awansowali do ćwierćfinału. W nim zagrają z Francją, dość silną ekipą. Jednak trzeba pamiętać, że to Biało-Czerwoni są faworytami i to na tyle mocnymi, że bukmacherzy jasno pokazują to w kursach dostępnych u nich.

Nic w tym dziwnego, w końcu nasi rodacy mają lepszych zawodników, są w wyższej formie, a do tego jeszcze w całym turnieju są stawiani jako faworyci. Po fazie grupowej można jednak mieć mieszane odczucia. W końcu nie zagrali wybitnych zawodów dotychczas. Jednak prędzej czy później musi zejść z nich ta presja i może się to stać już właśnie w ćwierćfinale.

STS bonus –> zobacz, jak odebrać pakiet powitalny u tego bukmachera!

sts cashback bonus

Warto zainteresować się nową promocją dostępną w STS. U tego bukmachera można liczyć na cashback 200 PLN. Wystarczy, że 8 sierpnia zapiszesz się do akcji, zagrasz kupon SOLO lub AKO z co najmniej jednym zdarzeniem z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Minimalny kurs zdarzenia to 1.50. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot 15% stawki (po odjęciu podatku). W każdym etapie możesz zgarnąć maksymalnie 100 PLN, a więc łącznie będzie to 200 PLN.

Środki pojawią się na Twoim koncie bonusowym nawet następnego dnia po spełnieniu warunków promocji. Przed wypłatą środków trzeba obrócić nimi trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Dopiero po spełnieniu tego warunku będzie można przelać środki do banku. Jest to dość ciekawa opcja, a dodatkowo w STS za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać jeszcze kolejne 234 PLN bez ryzyka – łącznie więc będzie to aż 434 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze