Igrzyska Olimpijskie trwają w najlepsze, a Polacy walczą o medale. Największe szanse obecnie mają m.in. nasi siatkarze, którzy obecnie są na etapie ćwierćfinałów. W nich zmierzą się z Francją, więc można uznać naszych rodaków za faworytów. Jednak czy sprostają temu trudnemu zadaniu? W STS jest bonus specjalnie na Igrzyska. Można zgarnąć cashback 200 PLN, więc zobacz, jakie są warunki!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cashback 200 PLN w STS – graj bez ryzyka!

Za nami już większość zmagań na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ale pozostało jeszcze trochę dyscyplin, które nie miały rozstrzygnięć lub są w środku. Jedną z nich jest np. siatkówka. W niej jesteśmy już za fazą grupową, z której nasi rodacy awansowali do ćwierćfinału. W nim zagrają z Francją, dość silną ekipą. Jednak trzeba pamiętać, że to Biało-Czerwoni są faworytami i to na tyle mocnymi, że bukmacherzy jasno pokazują to w kursach dostępnych u nich.

Nic w tym dziwnego, w końcu nasi rodacy mają lepszych zawodników, są w wyższej formie, a do tego jeszcze w całym turnieju są stawiani jako faworyci. Po fazie grupowej można jednak mieć mieszane odczucia. W końcu nie zagrali wybitnych zawodów dotychczas. Jednak prędzej czy później musi zejść z nich ta presja i może się to stać już właśnie w ćwierćfinale.

STS bonus –> zobacz, jak odebrać pakiet powitalny u tego bukmachera!

sts cashback bonus

Warto zainteresować się nową promocją dostępną w STS. U tego bukmachera można liczyć na cashback 200 PLN. Wystarczy, że 8 sierpnia zapiszesz się do akcji, zagrasz kupon SOLO lub AKO z co najmniej jednym zdarzeniem z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Minimalny kurs zdarzenia to 1.50. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot 15% stawki (po odjęciu podatku). W każdym etapie możesz zgarnąć maksymalnie 100 PLN, a więc łącznie będzie to 200 PLN.

Środki pojawią się na Twoim koncie bonusowym nawet następnego dnia po spełnieniu warunków promocji. Przed wypłatą środków trzeba obrócić nimi trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Dopiero po spełnieniu tego warunku będzie można przelać środki do banku. Jest to dość ciekawa opcja, a dodatkowo w STS za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać jeszcze kolejne 234 PLN bez ryzyka – łącznie więc będzie to aż 434 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze