Przed nami bardzo ciekawy dzień związany z eliminacjami do Ligi Konferencji. W grze dalej jest Śląsk Wrocław, który gra z Paide Linnameeskond. Z tej okazji w STS z kodem promocyjnym możesz odebrać cashback do 100 PLN. Sprawdź zasady promocji, która wygląda bardzo ciekawie!

Cashback na europejskie puchary w STS z kodem promocyjnym!

Kwalifikacje do europejskich pucharów rozpoczęły się na dobre. W grze jest m.in. Śląsk Wrocław, który dzisiaj postara się przypieczętować awans do kolejnej rundy. Tydzień temu polska drużyna pokonała Paide Linnameeskond 2:1. Nie było to wcale proste starcie dla naszych rodaków, ale ostatecznie udało się im wygrać. Pomimo tego dzisiaj muszą zagrać lepiej, bowiem jeden gol może oznaczać, że dojdzie do dogrywki.

Śląsk nie może sobie pozwolić na odpadnięcie z takim rywalem. Szczególnie że oznacza to brak awansu do jakichkolwiek pucharów, bowiem z Ligi Konferencji nie ma gdzie spaść. Pozostałe mecze również zapowiadają się emocjonująco, więc warto obstawić ze specjalnym bonusem od STS.

STS kod promocyjny —> zobacz, jak zgarnąć pakiet powitalny od bukmachera!

cashback dodatkowa kasa

W STS możesz odebrać cashback do 100 PLN. Wystarczy obstawiać kupony SOLO lub AKO z co najmniej jednym zdarzeniem na eliminacje do Ligi Konferencji. Jeżeli nie trafisz, to otrzymasz 15 procent stawki w formie bonusu i tak aż do 100 PLN. Przed wypłatą środków należy jednak obrócić nimi trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Do obrotu zaliczają się jedynie wygrane kupony.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE odbierzesz także:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze