Carlos Alcaraz – Tommy Paul: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.07.2024

Carlos Alcaraz - Tommy Paul: gdzie oglądać

Pora na ćwierćfinał Wimbledonu 2024. Niewątpliwie warto sprawdzić, gdzie dostępna będzie transmisja Carlos Alcaraz – Tommy Paul. Czy ten pojedynek transmitowany będzie Carlos Alcaraz – Tommy Paul za darmo? Gdzie znaleźć Carlos Alcaraz – Tommy Paul stream online? Wyjaśniamy.

Carlos Alcaraz – Tommy Paul, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Carlos Alcaraz – Tommy Paul dojdzie do skutku w ramach ćwierćfinału Wimbledonu. Zastanawiasz się Carlos Alcaraz – Tommy Paul gdzie oglądać? Zanim wskażemy odpowiedź na to pytanie, warto zauważyć, że rywalizacja toczyć się będzie we wtorek (9 lipca) w okolicach godz. 15:15. Emocji tutaj na pewno nie zabraknie.

Pora wyjaśnić, gdzie obejrzeć Carlos Alcaraz – Tommy Paul w telewizji. Przekaz live z tego wydarzenia dostępny będzie na antenie Polsatu Sport. Na pewno warto śledzić Carlos Alcaraz – Tommy Paul na żywo.

Alcaraz ma wiele atutów po swojej stronie. Hiszpan wielokrotnie udowadniał swój ogromny potencjał. Pokazał również, że potrafi skutecznie rywalizować z Amerykaninem. W zeszłym roku zmierzył się z Paulem trzy razy. Dwukrotnie zwyciężył (2:1 i 2:0), a raz poniósł porażkę 1:2.

Carlos Alcaraz – Tommy Paul: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście będzie też przekaz Carlos Alcaraz – Tommy Paul online. Znajdziesz go w STS TV. Wystarczy obstawić zakład 24 h przed tym wydarzeniem lub live, by śledzić mecz Carlos Alcaraz – Tommy Paul właśnie w tym miejscu. To pozwala stwierdzić, że w STS TV ten mecz obejrzysz wręcz za darmo.

Jeśli chodzi o Alcaraza, ostatnio prezentuje się całkiem dobrze, chociaż nie zawsze wygrywa bezproblemowo. W poprzedniej rundzie Wimbledonu pokonał Francuza Humberta wynikiem 3:1. Wcześniej stoczył zacięty pojedynek z Amerykaninem Tiafoe, gdzie zwyciężył 3:2.

Paul natomiast odniósł dwa łatwe zwycięstwa w tym prestiżowym turnieju. Najpierw pokonał Bublika 3:0, a następnie w takim samym stosunku zwyciężył z Bautistą. Amerykanin jest z pewnością w dobrej formie, co może mu pomóc w stawieniu czoła trzeciej rakiecie świata.

Gdzie oglądać Carlos Alcaraz – Tommy Paul?

Wiesz już, Carlos Alcaraz – Tommy Paul kiedy dojdzie do skutku i gdzie oglądać. Na pewno warto rozważyć śledzenie tego pojedynku. Faworytem jest Alcaraz, ale rywal na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Chcesz obstawić ten mecz? Jeśli tak, to możesz skorzystać choćby z oferty bukmachera STS. Nie masz konta w tym miejscu? W każdej chwili możesz je założyć, wykorzystując nasz kod promocyjny ZAGRANIE150.

Poniżej szczegółowa instrukcja – co należy zrobić, by zgarnąć bonus rzędu 810 zł?

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera STS.
  2. Zarejestruj nowe konto.
  3. Podaj swoje dane osobowe.
  4. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE150.
  5. Wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych.
  6. Sfinalizuj proces rejestracji.
  7. Korzystaj z możliwości gry i atrakcyjnego pakietu bonusów na start.

Kod promocyjny zapewnia ekstra zakład bez ryzyka w wysokości 150 zł. Obejmuje również trzy standardowe bonusy od depozytu do 600 zł oraz bonusy za zadania o wartości 60 zł. Dzięki naszemu kodowi, gracz otrzymuje łącznie aż 810 zł bonusu na start zamiast 660 zł.

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze