Canelo Alvarez – Jamie Munguia: gdzie oglądać? PPV, transmisja TV i online

Canelo Alvarez przed rozpoczęciem pojedynku

Już najbliższej nocy dojdzie do szalenie ciekawej gali boksu w Las Vegas! Walką wieczoru ma być starcie znakomitego Saula Alvareza z niepokonanym dotychczas na zawodostwie Jamiem Munguią. W poniższym tekście znajdziecie informacje o możliwości obejrzenia tego pojedynku zarówno w TV, jak i w formie streamu online! Zainteresowanych tematem zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Canelo Alvarez – Jamie Munguia, gdzie oglądać?

Walka Canelo Alvareza z Jamiem Munguią zapowiada się do prawdy kapitalnie. Aktualny mistrz świata 4 organizacji jest oczywiście jednym z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, a jego przeciwnik, a więc 6 lat młodszy Jamie Munguia dotychczas nie zaznał porażki i zapowiada odebranie czempionowi jego laurów! Sam pojedynek ma rozpocząć się 5. maja 2024 roku o godzinie 02:00 polskiego czasu, jednak wiadomo, że nie jest to sztywny termin i pora ta może ulec zmianie. Już teraz podpowiem, że starcie Canelo z Munguią będzie można obejrzeć na żywo na platformie DAZN.

Canelo Alvarez – Jamie Munguia, transmisja w TV za darmo

Jeżeli chodzi o transmisję w TV za darmo, to niestety nie mam dobrych wieści. W ostatnich latach to MMA systematycznie zyskiwało popularność, a boks raczej nie zdobywał masy nowych kibiców w Polsce. Niektóre wielkie gale pokazywane są w TV chociażby na TVP Sport, jednak w przypadku najbliższego wydarzenia w Las Vegas nie znajdziemy transmisji telewizyjnych w naszym kraju. Żadna stacja nie zdecydowała się wykupić odpowiednich praw do walki Canelo – Munguia, a zatem nie zobaczymy jej w formie transmisji w TV. Polecam natomiast sprawdzić transmisje u bukmacherów i przechodzę do kwestii streamu online!

Canelo Alvarez – Jamie Munguia, stream online

Przechodzę do tematu streamów online, bo to w taki sposób będzie można zobaczyć starcie Canelo z Munguią. Niestety warunki wykupu dostępu do tej walki dla kibiców nie są zbyt korzystne. Jak wspomniałem wcześniej, hitowy pojedynek gali w Las Vegas transmitowany będzie na platformie DAZN. Tam należy wcześniej założyć konto i wykupić zarówno abonament sportowy, jak i dostęp do samej gali w formie PPV. Ceny jak na nasze warunki są wysokie i najpewniej na zakup takiej transmisji zdecydują się tylko najwięksi fani boksu. Darmowych alternatyw na horyzoncie niestety brak. Mimo wszystko życzę jak największych emocji podczas pojedynku Canelo z Munguią na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze