Cagliari – Bologna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.01.2024

Antoine Makoumbou, Victor Kristiansen

Gdzie oglądać mecz Cagliari – Bologna? Jednym z niedzielnych meczów w Serie A będzie pojedynek Caglairi z Bologną. Jeżeli chciałbyś prześledzić ten mecz w telewizji lub online, sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja oraz stream.

Cagliari – Bologna, transmisja na żywo w TV

Starcie Cagliari z Bologną rozegrane zostanie w niedzielę 14 stycznia o 15:00 na stadionie Unipol Domus. W ligowej tabeli zdecydowanie wyżej znajduje się aktualnie Bologna, lecz widoczne nieco niżej kursy bukmacherskie pokazują, że należy jednak spodziewać się tutaj umiarkowanie wyrównanego widowiska. Czy w istocie tak będzie? Transmisję TV tego meczu znajdziesz w Eleven Sports 1. Zobacz też, gdzie oglądać ligę włoską przez internet oraz w telewizji.

Cagliari – Bologna: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz obejrzysz też w Fortuna TV, gdzie znajdziesz bogaty wybór transmisji w aplikacji mobilnej. Jakie wymogi trzeba spełnić, by móc korzystać z możliwości oglądania meczów? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon raz na 7 dni
  4. Utrzymuj dodatnie saldo
  5. Ciesz się transmisjami w Fortuna TV
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Cagliari – Bologna?

Mecz Cagliari z Bologną obejrzysz w Fortunie, gdzie oprócz meczów Serie A możesz śledzić też starcia z innych topowych lig Europy. Oprócz tego dostępne są także streamy z różnych dyscyplin sportu, takich jak siatkówka, koszykówka czy tenis. Zachęcam ponadto do skorzystania z trzech zakładów bez ryzyka w Fortunie. Załóż konto z naszym kodem i zagraj trzy pierwsze kupony bez obaw o utratę środków aż do 100 PLN. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Massimo Paolone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze