Gdzie oglądać mecz Cagliari – AC Milan? Czy będzie transmisja w TV? Odpowiedź na te pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Cagliari na papierze jest mocnym underdogiem w starciu z Milanem, ale na pewno będzie mogło poszukać tutaj swoich szans. Kto wygra to starcie? O tym przekonamy się późnym wieczorem!

cagliari, milan, fortuna
fot. fortuna

Cagliari – AC Milan, gdzie oglądać

Dzisiaj w Serie A rozegrane zostaną trzy spotkania. W jednym z nich Cagliari zagra z Milanem. Gospodarze są underdogiem w tym starciu, ale na pewno stać ich tutaj na sprawienie niespodzianki. W końcu goście czasami mają wahania formy. Milan to obecny lider Serie A, który ma tylko trzy oczka przewagi nad Napoli. To nie daje tej drużynie komfortowej sytuacji i na pewno Milan musi dalej regularnie punktować, jeżeli chce myśleć o mistrzostwie kraju, co na pewno byłoby spełnieniem marzeń.

Cagliari – AC Milan, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Cagliari – AC Milan będzie do obejrzenia w Eleven Sports 1. Ta stacja pokaże starcie tych ekip, ale żeby mieć do niej dostęp musisz mieć wykupiony pakiet sportowy w kablówce. Możesz jednak skorzystać z alternatywnych rozwiązań, takich jak np. Fortuna, która gwarantuje Ci dostęp do streamu. Więcej o tym piszemy niżej.

Cagliari – AC Milan, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Cagliari – AC Milan jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Wszystko dzięki bukmacherowi Fortuna, z którym proponujemy Ci dostęp do streamów online. Wcześniej jednak musisz spełnić jeszcze pewne warunki, ale nie powinno być z tym większych problemów. O jakich warunkach tutaj mowa? To akurat jest bardzo proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon w ciągu siedmiu ostatnich dni
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Miej dodatnie saldo na koncie
  6. Oglądaj mecz

Cagliari – AC Milan, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Cagliari – AC Milan przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazana także w aplikacji na telefony od Fortuny, w której możesz obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić, jak nie masz dostępu do standardowych rzeczy.

Cagliari – AC Milan, kursy bukmacherskie

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Cagliari – AC Milan, to możesz jeszcze zerknąć na to, jakie są kursy u bukmacherów. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy przekują to w zwycięstwo?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 14:43.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Cagliari - AC Milan?

Starcie Cagliari - AC Milan będziesz mógł obejrzeć w Fortunie.

O której Cagliari zagra z Milanem?

Cagliari - Milan rozpocznie się już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze