Burnley – Tottenham: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 28.11.2021

kane

Już w tę niedzielę w Premier League łącznie rozegranych zostanie aż pięć spotkań. W jednym z nich Burnley podejmie na własnym stadionie Tottenham. Goście będą tutaj mocnymi faworytami, ale trzeba pamiętać, że pod wodzą Conte wcale nie grają tak, jak tego oczekiwano. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online.

Burnley – Tottenham: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii zobaczymy aż pięć spotkań. W jednym z nich dojdzie do rywalizacji Burnley z Tottenhamem. Goście według wielu osób są mocnymi faworytami, co akurat niespecjalnie nas dziwi. Koguty posiadają lepszą kadrę i zawodników, którzy w pojedynkę potrafią odwrócić losy spotkania. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Burnley z Tottenhamem i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV!

Burnley – Tottenham: gdzie obejrzeć za darmo?

Dzięki transmisjom live u bukmacherów często możemy oglądać mecze piłkarskie za darmo. Tym razem jednak tak się nie da, ale z pomocą i tak przychodzi eWinner. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online! Niżej to tłumaczymy.

Burnley – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Burnley z Tottenhamem powinno obfitować w wiele emocji i być po prostu ciekawe tak jak większość meczów w Premier League. Dlatego też eWinner rozdaje vouchery, żebyś mógł obejrzeć to spotkanie.

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Burnley – Tottenham: stream na żywo online

Stream online z meczu Burnley z Tottenhamem będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. Jedyne co musisz zrobić to po prostu pobrać aplikację mobilną od Canal+ i mieć dostęp do internetu.

Burnley – Tottenham: zapowiedź meczu

Dzięki transmisjom live u bukmacherów będziesz mógł obejrzeć właśnie to starcie. Warto przy okazji zerknąć chociażby na kursy, jakie wystawili operatorzy. Wśród nich znajdziesz w końcu ciekawe mnożniki, jakie warto obstawić:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Burnley - Tottenham?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Burnley zagra z Tottenhamem?

Spotkanie Burnley - Tottenham zaplanowane zostało na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze