Burnley – Sheffield: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.12.2023

Piłkarz Burnley prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Burnley – Sheffield? W najbliższą sobotę czeka nas w sumie aż 5 potyczek w angielskiej Premier League, a bardzo istotne w kontekście walki o utrzymanie będzie starcie Burnley – Sheffield. Jeżeli jesteście zainteresowani tą rywalizacją i chcecie obejrzeć ją na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie najważniejsze informacje odnośnie transmisji z tego starcia. Zapraszam zatem do lektury.

Burnley – Sheffield, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Burnley – Sheffield będzie jedną z 5. wyznaczonych na sobotę potyczek angielskiej Premier League. Oczywiście nie mówimy tu o wielkim hicie ligi angielskiej, ale o bardzo ważnym spotkaniu w kontekście walki o utrzymanie. Samo starcie na Turf Moor rozpocznie się 2. grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV na żywo nie odnajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym, jednak dostępny będzie stream online! Zaraz przejdę do jego szczegółów, jednak póki co przedstawiam zasady zakładu bez ryzyka do 200 PLN w ComeOn!

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Burnley – Sheffield: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, pora na inne rozwiązania, a więc między innymi informacje odnośnie streamów online z omawianej potyczki. Coraz częściej ciekawe mecze piłkarskie pokazywane są w Internecie i podobnie będzie w przypadku starcia Burnley – Sheffield United. Transmisję znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay, który posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań Premier League. Niestety jednak wspomniany stream online nie będzie za darmo, bo za dostęp do oferty Viaplay trzeba będzie zapłacić.

Gdzie oglądać Burnley – Sheffield?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to w przypadku meczu Burnley – Sheffield, dostępna będzie tylko i wyłącznie jedna legalna opcja. Niektóre spotkania ligi angielskiej pokazywane są na sportowych antenach Canal+, jednak rywalizacja na Turf Moor będzie możliwa do obejrzenia tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Na zakończenie wrzucam jeszcze aktualne kursy na omawianą potyczkę i oczywiście trzymam kciuki za jak najlepsze widowisko i masę emocji podczas starcia Burnley – Sheffield!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze