Burnley – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.02.2024

Connor Roberts podczas spotkania

Gdzie oglądać Burnley – Fulham? W ramach 23. kolejki Premier League rozegranych zostanie kilka gier na absolutnym szczycie, ale również spotkania, które będą miały wpływ na układ dolnej części tabeli. Takim zestawieniem będzie między innymi rywalizacja Burnley z Fulham i to o możliwości zobaczenia tego starcia na żywo będzie poniższy tekst. Zainteresowanych zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów transmisji!

Burnley – Fulham, transmisja na żywo w TV

W najbliższą sobotę, a więc 3. lutego 2024 roku na poziomie Premier League rozegranych zostanie 5 potyczek w ramach 23. kolejki Premier League. Akurat batalia na Turf Moor rozpocznie się równolegle z dwiema innymi bataliami o godzinie 16:00 czasu polskiego. Obydwa zespoły przeżywają trudny okres, a bezpośrednie spotkanie będzie dobrą okazją do przełamania. Niestety w Polsce nie zobaczymy tego meczu na żywo w TV. Canal+, który pokazuje 2 mecze Premier League na każdą kolejkę postawił bowiem na transmisję z innych gier. A co ze streamami online w Internecie?

Burnley – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Legalną i bezpieczną możliwością obejrzenia tego starcia jest transmisja internetowa, potocznie zwana streamem online. Samo starcie Burnley z Fulham zapowiada się ciekawie i jeśli zechcecie obejrzeć je na żywo, to rozwiązaniem jest właśnie stream online na platformie Viaplay! Ten serwis streamingowy to gwarancja transmisji meczów w Premier League, jednak niestety za dostęp do takiej usługi trzeba będzie dodatkowo dopłacić, a darmowych streamów online w Polsce nie znajdziemy. Już teraz warto jednak sprawdzić kursy bukmacherskie wystawione właśnie na spotkanie Burnley – Fulham: 

Gdzie oglądać Burnley – Fulham?

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League, to mam nadzieję, że ten tekst wzbogacił Waszą wiedzę na ten temat. Wspomniałem, że 2 spotkania na kolejkę znajdziemy na sportowych programach Canal+, a wszystkie mecze angielskiej Premier League dostępne są w serwisie streamingowym Viaplay. I to właśnie u tego wydawcy znajdziemy bezpieczny i legalny stream online z sobotniej batalii na Turf Moor. Jak już jednak wspomniałem, dostęp do tego serwisu jest niestety dodatkowo płatny i trzeba będzie zapłacić 55 PLN miesięcznie. Życzę już jak największych emocji i jak najlepszego meczu beniaminka z Fulham!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze