Burnley – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2023

Pilkarze Burnley po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Burnley – Crystal Palace? W najbliższą sobotę kibice Premier League będą spokojnie mogli kupić zapas popcornu! W angielskiej ekstraklasie odbędzie się aż 7 spotkań, a jednym z nich będzie rywalizacja Burnley z Crystal Palace, które to spotkanie będzie bardzo ważne w kontekście układu dolnej części tabeli. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć potyczkę na Turf Moor? Zapraszam do sprawdzenia!

Burnley – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

W najbliższą sobotę odbędzie się aż 7 spotkań w angielskiej ekstraklasie. Być może rywalizacja Burnley – Crystal Palace nie będzie najbardziej medialnym meczem tej kolejki, jednak z pewnością znajdą się kibice, którzy tę batalię będą chcieli obejrzeć na żywo! Starcie w ramach 11. kolejki Premier League na Turf Moor rozpocznie się 4. listopada 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Transmisja na żywo będzie w naszym kraju dostępna, lecz niestety nie znajdziemy jej w TV. Można będzie natomiast skorzystać ze streamu online, o czym już w kolejnym akapicie!

Burnley – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem przed sekundą, że spotkanie Burnley – Crystal Palace będzie dostępne w formie streamu online. Spotkania Premier League do końca obecnego roku pokazywane są w serwisie streamingowym Viaplay, która to stacja posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier ligi angielskiej. Również rywalizację na Turf Moor obejrzymy na żywo na wspomnianej stronie, jednak minusem takiej opcji jest fakt, że dostęp do usług Viaplay jest niestety dodatkowo płatny. Ewentualny wydatek możecie zrekompensować sobie kuponem, na którym znajdzie się mecz Burnley – Crystal Palace. Kursy na to starcie wyglądają w taki sposób:

Gdzie oglądać Burnley – Crystal Palace?

Reasumując zatem treść tego krótkiego artykułu i odpowiadając na postawione w nagłówku pytanie, mecz Burnley – Crystal Palace będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Dwa spotkania na kolejkę Premier League są zawsze pokazywane na antenach Canal+, jednak w tym przypadku z takiej alternatywy nie skorzystamy. Mogę natomiast polecić transmisje u bukmacherów, bo tam również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze