Burnley – Chelsea: transmisja za darmo oraz stream online. Jednym z najbardziej interesujących meczów 28 kolejki Premier League będzie starcie Burnley z Chelsea. Dlaczego akurat to spotkanie powinno przed ekrany przyciągnąć kibiców? Oprócz atrakcyjnego futbolu Niebieskich, wokół tego klubu ostatnio było trochę kontrowersji związanych z właścicielem Abramowiczem. Sprawdź, jak obejrzeć to spotkanie zupełnie za darmo!

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Burnley – Chelsea, gdzie oglądać

Chelsea po lekkim kryzysie zaczęła się powoli odkuwać. Zanotowała dwa zwycięstwa z rzędu i umocniła swoją sytuację w tabeli, odskakując na trzy oczka Czerwonym Diabłom. Podopieczni Tuchela nie mogą jednak się rozluźnić, jeżeli chcą myśleć o grze w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie, bo West Ham i Arsenal depczą im po piętach.

Burnley to z kolei ligowy średniak, który celuje w spokojne utrzymanie. W sezonie 2021/2022 ten cel jednak może być niemożliwy do spełnienia ze względu na formę tej ekipy. Po 25 spotkaniach ma na koncie zaledwie 21 oczek i zajmuje 18 miejsce w tabeli, co na ten moment oznacza spadek.

Burnley – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Spotkania Premier League są pokazywane w polskiej telewizji. Prawda do transmisji ma jeszcze Canal+ Sport, ale to jest ostatni sezon, gdy angielską ligę będziemy mogli oglądać w TV. Od przyszłego roku prawa przejmie Viaplay. Niżej jednak prezentujemy sposób, aby obejrzeć tę rywalizację całkowicie za darmo.

Oglądaj mecze Burnley – Chelsea z kodem ZAGRANIE

Transmisje z meczów Premier League można oglądać w aplikacji mobilnej oraz na telewizor od Canal + Online. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto w eWinner z kodem ZAGRANIE –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpłać depozyt i dokonaj zakładu za dowolną stawkę.
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Odbierz voucher na Canal Plus Online (napisz na czat gracza)

Burnley – Chelsea, transmisja online

Jak już wspomnieliśmy mecz będzie dostępny w aplikacji mobilnej od Canal+ Online. To najlepszy sposób, żeby obejrzeć transmisję online ze spotkania tych ekip.

Burnley – Chelsea, szanse na zwycięstwo

Niewątpliwie to Chelsea przystąpi do tego spotkania jako faworyt. Podopieczni Tuchela nie mogą jednak osiąść na laurach i muszą tutaj naciskać na rywali od pierwszych minut. Czy uda się im zgarnąć ważne zwycięstwo? Warto przy okazji sprawdzić, jakie są proponowane przez nas typy dnia i grając razem z nimi zwiększyć emocje z oglądania!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:35.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu Burnley - Chelsea?

Spotkanie Burnley - Chelsea będzie puszczone w Canal+ Premium!

O której Burnley zagra z Chelsea?

Rywalizacja tych drużyn zaplanowana została na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze