Burnley – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.04.2024

Billy Gilmour podczas meczu

Gdzie oglądać Burnley – Brighton? Ekipa Jakuba Modera przystępuje do kolejnego wyzwania w rozgrywkach Premier League, a mianowicie do rywalizacji wyjazdowej z Burnley. Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem rywalizacji beniaminka z Brightonem na żywo, to w poniższym tekście odnajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online! Zapraszam zatem do krótkiej lektury.

Burnley – Brighton, transmisja na żywo w TV

W sobotę na poziomie angielskiej Premier League zobaczymy łącznie 6 potyczek, a rywalizacja Burnley z Brightonem będzie tylko jedną z wielu atrakcji dla kibiców! Akurat w tym starciu wystąpić powinien Jakub Moder, który ostatnio coraz częściej wychodzi w 1. składzie Mew. Sama batalia rozpocznie się 13. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, niestety ta na żywo w TV nie będzie dostępna. Canal+ pokazuje w telewizji 2 spotkania na kolejkę, jednak tym razem wybór operatora padł na inne mecze. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na omawiane zawody?

Burnley – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku, to pora na temat streamów online, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej używane! Internetową transmisję z meczu na Turf Moor będziemy w stanie znaleźć wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Jeszcze do końca kampanii 2023/24 Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier angielskiej ekstraklasy, jednak wymieniona wyżej opcja niestety jest płatna i aby obejrzeć Burnley – Brighton na żywo trzeba wykupić odpowiedni pakiet. Obecnie jego cena wynosi 55 PLN, a darmowych alternatyw na horyzoncie niestety nie widać.

Gdzie oglądać Burnley – Brighton?

Finalnie wychodzi więc na to, że podobnie jak większość meczów Premier League, tak i spotkanie Burnley z Brightonem dostępne będzie tylko i wyłącznie w formie streamu online. Sytuacja z prawami do pokazywania meczów ligi angielskiej się nie zmieniła i wciąż 100% zmagań pokazuje na swojej platformie streamingowej Viaplay, a tylko niektóre potyczki znajdziemy w Canal+ Online. Ze swojej strony mogę natomiast polecić transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie masę innych ciekawych potyczek piłkarskich w najbliższy weekend. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze