Burnley – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.03.2024

Datro Fofana podczas sprintu

Gdzie oglądać Burnley – Brentford? W sobotę na poziomie Premier League zostaną rozegrane 3 spotkania, a jednym z nich będzie bardzo ważna batalia w kontekście walki o utrzymanie. Mowa tu o spotkaniu Burnley – Brentford, o którym opowiem w poniższym tekście i podpowiem, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Burnley – Brentford, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Burnley z Brentfordem będzie jednym z trzech sobotnich spotkań na poziomie ligi angielskiej. Mecz ten będzie miał kolosalne znaczenie dla losów utrzymania i spadku z Premier League. Obydwa zepsoły nie mają najlepszej passy i w bezpośredniej potyczce będą chciały się przełamać za wszelką cenę. Spotkanie to rozpocznie się 16. marca 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. W tym miejscu mam złą informację, ponieważ spotkania tego nie obejrzymy na żywo w TV na żadnym dostępnym w Polsce programie. Warto jednak zwrócić uwagę na streamy online, o których więcej za moment!

Burnley – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku, to pora na temat streamów online, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej używane! Internetową transmisję z meczu na Turf Moor będziemy w stanie znaleźć wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Jeszcze przez pewien bliżej nieokreślony czas Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier angielskiej ekstraklasy, jednak wymieniona wyżej opcja niestety jest płatna i aby obejrzeć Burnley – Brentford na żywo trzeba wykupić odpowiedni pakiet. A w jaki sposób wyglądają kursy bukmacherskie na ten mecz 29. kolejki Premier League?

Gdzie oglądać Burnley – Brentford?

Ten artykuł miał na celu dostarczyć Wam najważniejsze informacje o tym, gdzie oglądać Premier League, jak i spotkanie na Turf Moor. Okazuje się zatem, że omawiane spotkanie Burnley z Brentfordem w Polsce obejrzeć będzie można tylko i wyłącznie z jednego legalnego źródła, którym będzie serwis streamingowy Viaplay. Tam niestety należy opłacić uprzednio miesięczny pakiet, jednak jeśli chcecie być na bieżąco z rozgrywkami Premier League, to taki zakup może Wam się opłacić. Ja życzę już wielkich emocji podczas sobotniej potyczki na Turf Moor!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze