Burnley – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.08.2023

Moussa Diaby podczas meczu

Gdzie oglądać Burnley – Aston Villa? Po emocjach związanych z sobotnimi spotkaniami Premier League, przyszła pora na niedzielne rozdanie i 3 mecze najlepszej piłkarskiej ligi świata! Jednym z meczów będzie starcie Burnley – Aston Villa. W poniższym tekście przeczytacie o opcjach obejrzenia tej batalii, jakie oferuje nasz polski rynek. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Burnley – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Burnley weszło do Premier League ze swoją niezmienną, a więc ofensywną i ciekawą dla oka wizją futbolu! Podobnie ma się sytuacja, jeśli mowa o Aston Villi, która w poprzedniej kolejce rozbiła Everton, a kilka dni później w eliminacjach Ligi Konferencji pokonała Hibernians 5:0. Możemy więc spodziewać się ciekawego i otwartego meczu na Turf Moor, a sam mecz rozpocznie się 27. sierpnia 2023 roku o godzinie 15:00. Niestety w Polsce brak jest jakiejkolwiek transmisji w TV, zatem starcie to zobaczymy w Internecie!

Burnley – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wspomniałem o streamie online dostępnym w Internecie, to powiedzmy sobie ciut więcej na ten temat. Mecz będzie pokazywany na żywo w sieci, a dokładniej rzecz ujmując, w serwisie streamingowym Viaplay. Operator ten posiada prawa do pokazywania gier Premier League w kampanii 2023/24 i spotkanie Burnley – Aston Villa również znajduje się w jego ofercie. Jest to bezpieczne i legalne źródło, a w dodatku spotkaniu będzie towarzyszył polski komentarz i obraz w jakości HD! Jak skorzystać z tego typu opcji?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Burnley – Aston Villa

Gdzie oglądać Burnley – Aston Villa?

Prócz tego, iż mecz Burnley – Aston Villa obejrzycie w serwisie streamingowym Viaplay, to samo spotkanie będziecie mogli śledzić także w aplikacji mobilnej tego operatora. Zainstalujecie ją na swoje smartfony, czy tablety z systemem IOS lub Android, a sama transmisja będzie działać na identycznych zasadach, co stream online. Wiele ciekawych transmisji znajdziecie także u polskich bukmacherów. Ja zaś życzę jak największych emocji podczas niedzielnego spotkania Premier League na Turf Moor!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze