Bułgaria – Serbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.06.2023

Serbia świętująca bramkę Vlahovicia

Gdzie oglądać Bułgaria – Serbia? Kolejny dzień meczów eliminacji do Euro 2024 przed nami i kolejne, bardzo ważne w tym kontekście spotkania! Jednym z nich będzie rywalizacja w Bułgarii, gdzie miejscowa reprezentacja zmierzy się z faworytem całej grupy, a więc z Serbią. Jeżeli zastanawiacie się gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo i z polskim komentarzem, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat! Zapraszam do sprawdzenia.

Bułgaria – Serbia, transmisja na żywo w TV

W dalszym ciągu najbardziej popularnym sposobem na oglądanie meczów piłkarskich są transmisje telewizyjne i dotyczy to oczywiście także meczów eliminacji do Mistrzostw Europy 2024! Spotkanie Bułgarii z Serbią będzie jednym z wielu starć w tych rozgrywkach, jakie odbędą się 20. czerwca. Rywalizacja w Razgradzie rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:45, natomiast transmisja w TV będzie dostępna na żywo i z polskim komentarzem w Polsat Sport Premium 3!

Bułgaria – Serbia: transmisja i stream online za darmo

Kolejnym, bardzo ciekawym rozwiązaniem, jeśli idzie o oglądanie spotkań piłkarskich jest wykorzystanie transmisji internetowych, czyli streamów online. Starcia w ramach eliminacji Euro 2024 pokazywane są w internetowym serwisie Polsatu, czyli Polsat Box Go, jednak dostęp do tego serwisu niestety nie jest darmowy, ale płatny. Niestety nie wiadomo również nic o tym, by jakikolwiek bukmacher miał pokazać omawianą rywalizację na żywo.

Gdzie oglądać Bułgaria – Serbia?

Niejako podsumowując powyższy tekst, spotkanie Bułgarii z Serbią będzie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu wykorzystując zarówno dostępną transmisję w TV, jak i stream online, który znajdziecie na internetowej stronie powyższego operatora. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o szansach i sytuacji obu ekip, zerknijcie koniecznie na nasze Bułgaria – Serbia typy. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze