W czwartek zaczynamy dzień od sprawdzenia oferty bukmacherów przed najważniejszym meczem dla Polaków. Austria na obiekcie Ernsta Happela w Wiedniu zmierzy się z Polską. Kto i dlaczego jest faworytem tego starcia?

Austria vs Polska – najważniejszy mecz w grupie?

Nastroje po losowaniu w naszym kraju były optymistyczne. Mogliśmy trafić do zdecydowanie trudniejszej grupy, dlatego też wylosowanie Austrii, jako najtrudniejszego rywala, a przynajmniej na papierze było odebrane pozytywnie. Zapewne podobne nastroje panowały w kraju naszego przeciwnika, który uniknął potęg z pierwszego koszyka, a trafił na Polskę. Cóż, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Faworytem tego meczu w opinii bukmacherów są Austriacy. Dlaczego? Głównie ze względu na miejsce rozgrywania tego spotkania. Podopieczni Franco Fody pod wodzą tego trenera przegrali tylko jedną rywalizację na własnym boisku, a do tego był to mecz towarzyski z Brazylią przed mundialem. W starciu o punkty po raz ostatni przegrali w Austrii w 2016 roku, jednak Franco Foda prowadzi drużynę od 30 października 2017 roku. Nasi rywale mają passę trzech kolejnych spotkań na własnym boisku bez straconej bramki. Czy Robert Lewandowski i spółka przełamią taką serię?

Kursy u bukmacherów na wygraną Polski w tym meczu utrzymują się powyżej progu 3.00. Mniej więcej oscylują w granicach 3.15-3.20. Pokazuje to, że czeka nas ciężkie zadanie, tym bardziej patrząc przez pryzmat formy Biało-Czerwonych pod wodzą nowego selekcjonera. W każdym z tych spotkań Polacy przynajmniej raz wyciągali piłkę z siatki i nie wygrali żadnego starcia.

Na początek szybki rzut oka na dokładne przeliczniki, które oferuje bukmacher LVBET.

bukmacherzy

  • 1 – 2.25
  • 0 – 3.15
  • 2 – 3.25

Dodatkowo w ofercie tego bukmachera można skorzystać ze specjalnie przygotowanej promocji dotyczącej meczów reprezentacji Polski. Więcej szczegółów poniżej:

lvbet

Zdarzenia dodatkowe w ofercie bukmacherów

Wybraliśmy również kilka ciekawych zdarzeń dodatkowych, które można obstawiać przed tym spotkaniem w ofercie bukmacherów na mecz Austria vs Polska.

  • Fortuna

Na początek propozycja z Fortuny. Czeski operator proponuje nam zagranie na remis do 30 minuty. W takim przypadku łapiemy przelicznik na poziomie 1.61. Dlaczego jest to ciekawa opcja? Mecze reprezentacji bardzo często polegają na wzajemnym badaniu się w pierwszych fragmentach. Oba zespoły zmierzą się pierwszy raz od 2008 roku, dlatego też można się spodziewać szachów na początku meczu. Interesujący typ z oferty Fortuny!

Remis do 30 minuty – 1.61

  • LVBET

Austria nie przegrała meczu o punkty pod wodzą Franco Fody. Dodatkowo w trzech ostatnich spotkaniach domowych nie wyjmowali piłki z siatki. Dyspozycja Biało-Czerwonych pod wodzą Jerzego Brzęczka nie jest najlepsza. Polacy nie wygrali żadnego z poprzednich sześciu spotkań. Myślę, że nasi piłkarze remis wzięliby w ciemno, dlatego warto zwrócić uwagę na typ z oferty LVBET. Jest to zakład specjalny, który zakłada podpórkę na gospodarzy i -3,5 gola.

1X/-3,5 gola – 1.68

  • PZBuk

Interesująco w ofercie PZBuk wygląda również typ, że gospodarze wygrają dowolną połowę. Takie zdarzenie posiada przelicznik na poziomie 1.71. Austria jest faworytem tego spotkania, dlatego można się spodziewać, że zagrają o trzy punkty. Przed własną publicznością prezentują się doskonale, a w składzie tego zespołu można znaleźć kilka mocnych nazwisk. Sądzę, że będą w stanie wygrać przynajmniej jedną połowę tego meczu. Mam nadzieję, że nie wygrają całego spotkania, jednak odkładając myślenie sercem, taki typ wydaje się uzasadniony.

Austria wygra dowolną połowę – 1.71