Granie w zakładach bukmacherskie online wiąże się z koniecznością składania depozytów w elektronicznej formie. Chcąc obstawiać u bukmachera – najpierw trzeba wpłacić środki finansowe na swoje konto. W dzisiejszych czasach jest spory wybór w metodach internetowych płatności. Wśród typerów zakładów bukmacherskich dużym zainteresowaniem cieszą się przelewy poprzez Paysafecard. U jakich legalnych bukmacherów skorzystasz z Paysafecard?

Na początek warto zaznaczyć, że legalni bukmacherzy w Polsce są zobligowani do korzystania z wiarygodnych pośredników płatności, którzy legitymują się odpowiednimi certyfikatami. Wszystko po to, by transfer pieniędzy był bezpieczny, a środki zawsze trafiały do celu. Co więcej, każda z metod płatności u licencjonowanych bukmacherów jest bezpieczna, jeśli chodzi o poufność danych osobowych.

Na czym polega wpłata przez Paysafecard?

Paysafecardo działa od 2000 roku. To metoda płatności polegająca na przedpłaceniu karty. O co chodzi? W internecie lub punkcie stacjonarnym np. “Żabka” można kupić kartę paysafecard o wybranym nominale np. 20zł, 30zł, 50zł, 100zł lub 200zł. W zamian otrzymasz 16-cyfrowy kod PIN, którego użycie u bukmachera online pozwoli doładować konto określoną kwotą.

Paysafecard to międzynarodowy operator, który jest zatwierdzony przez nadzór bankowy. To oznacza, że jest w pełni legalny i bezpieczny. Wpłacanie pieniędzy do bukmachera przy użyciu Paysafecard daje gwarancje udanej transakcji i błyskawicznego doładowania konta – codziennie przez 24/h.

Który bukmacher ma Paysafecard?

Legalni bukmacherzy regularnie poszerzają swoje opcje płatnicze, tak by każdy z klientów miał do dyspozycji swoją ulubioną metodę robienia depozytów. W większości przypadków polscy bukmacherzy pozwalają na wpłaty przy użyciu Paysafecard. U każdego z nich wybierając opcję Paysafecard należy wprowadzić 16-cyfrowy kod PIN, a po akceptacji konto zostanie doładowane wartością z karty Paysafecard. Wszystko trwa 1-2 minuty.

Oto bukmacherzy z funkcją Paysafecard:

 • STS – poprzez system dotpay (minimalna wpłata 1 PLN): prowizja 0%
 • Totolotek – minimalna wpłata 20 PLN: prowizja 0%
 • forBET – minimalna wpłata 20 PLN: prowizja 0%
 • PZBUK – poprzez system dotpay (minimalna wpłata 5 PLN): prowizja 0%
 • LVBET – minimalny depozyt 20 PLN: prowizja 0%
 • Superbet – minimalna wpłata 1 PLN: prowizja 0%
 • Totalbet – minimalna wpłata 1 PLN: prowizja 0%
 • Noblebet – minimalny depozyt 10 PLN: prowizja 0%

Bukmacherzy z paysafecard

Jak działa Paysafecard u bukmachera? Przykład w STS

Najpierw kupujesz kartę przedpłaconą Paysafecard (online lub w sklepie), a następnie logujesz się na swoje konto w STS i klikasz “wpłata”. Z dostępnych metod wybierasz “dotpay”, gdzie obok jest także “paysafecard”. Zostaniesz przekierowany do strony, w którym należy określić kwotę wpłaty – wpiszą ją i kliknij “wpłać”. W twojej przeglądarce otworzy się zabezpieczona strona dotpay wraz z metodami płatności – na samym dole zaznacz “paysafecard” i wprowadź 16-cyfrowy kod PIN. Po krótkiej chwili otrzymasz informację o tym, że transakcja się udała, a twoje konto STS zostanie doładowane wskazaną kwotą.

paysafecard sts

Zalety depozytów przez Paysafecard

Przede wszystkim płatności przez Paysafecard są bardzo szybkie. Robiąc depozyt przez Paysafecard konto zostaje doładowane błyskawicznie – bez względu na to, czy płatność zlecasz w dzień roboczy czy święto.

Dodatkowo Paysafecard zapewnia anonimowość, bo jeśli kupisz kod PIN w sklepie, to nie musisz podawać danych osobowych, by go opłacić. Następnie realizujesz go u bukmachera i nie musisz logować się do banku, czy podawać numerów karty kredytowej/debetowej, by przelać środki finansowe.

Pozostałe metody płatności u bukmacherów

Poza Paysafecard legalni bukmacherzy udostępniają następujące metody płatności:

 • Karty VISA/Mastercard
 • Tpay
 • dotpay
 • Skrill
 • Neteller
 • Przelewy 24
 • BLIK
 • Zwykły przelew bankowy
 • Paymenticon
Co to jest Paysafecard?

To metoda płatności polegająca na wpisaniu 16-cyfrowego kodu PIN z zakupionej wcześniej karty.

U którego bukmachera wpłacę przez Paysafecard?

Oto lista legalnych bukmacherów, którzy obsługują Paysafecard: STS, Totolotek, forBET, PZBUK, Superbet, LVBET, Totalbet, Noblebet.

Czy Paysafecard jest bezpieczne?

Tak, bo to międzynarodowy operator płatności działający na rynku od 2000 roku zatwierdzony przez nadzór bankowy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze