Bukmacher z cash-out to możliwość wcześniejszej wypłaty wygranej z kuponu, który nie został jeszcze rozstrzygnięty. Korzystając z tego narzędzia u bukmachera nie musisz czekać na wyniki wszystkich obstawionych meczów, by odebrać wygraną z kuponu. Którzy legalni bukmacherzy oferują cash-out? Sprawdzamy!

Cash out to rewolucyjna funkcja w zakładach bukmacherskich. Do czasu wprowadzenia tego narzędzia obstawiony kupon był nie do ruszenia, czyli nie można było w nim nic zmienić, ani z niego zrezygnować. Dzięki opcji cash-out otrzymujesz kontrolę nad swoimi typami i zakładami. Cash-out oznacza wypłatę pieniędzy, a w kontekście zakładów bukmacherskich – rozliczenie kuponu w trakcie jego trwania, przed zakończeniem wszystkich wytypowanych meczów.

Bukmacherzy z cash-out [Aktualna lista]

Grono legalnych bukmacherów ciągle się powiększa, a najlepsze firmy nieustannie poprawiają swoją ofertę. Gracze zakładów bukmacherskich polubili cash-out i chętnie z tego narzędzia korzystają. To staje normą u polskich bukmacherów online, że cash out jest do dyspozycji klientów w wersji komputerowej i mobilnej aplikacji.

Aktualnie cash-out dostępny jest u takich bukmacherów online:

 • STS
 • Fortuna
 • Betclic
 • forBET
 • Betfan
 • Superbet
 • LVBET
 • PZBUK
 • eWinner
 • Totalbet
 • Etoto

Bukmacherzy z cash-outem

Bukmacherzy z cash-out TOP 5

Korzystając z naszego typerskiego doświadczenia wybraliśmy trzy najlepsze narzędzia cash-out funkcjonujące u legalnych bukmacherów. Gdzie cash-out działa najlepiej? Sprawdź:

Cash-out w STS

W zakładach bukmacherskich STS z funkcji cash-out można skorzystać na stronie internetowej i mobilnej aplikacji. Cas-out w STS działa na zakłady przedmeczowe i live.

sts cash out

Jeśli chcesz zobaczyć, czy bukmacher proponuje ci cash-out to możesz to zrobić wchodząc w zakładkę „podgląd kuponu”. Jeśli cash-out będzie dostępny, to obok pojawi się kwota, którą możesz wcześniej wypłacić zamykając zakłady.

Narzędzie cash-out STS nie może być stosowane podczas obracania bonusów, a także w takich zakładach jak: Maxikombi i Bezpieczny zakład.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cash-out w Fortunie

Cash out w Fortunie, w zasadzie Early Cash Out (tak określa to Fortuna) działa w zakładach akumulowanych przedmeczowych i „na żywo”. A więc nie jest dostępna tak opcja, tak jak w STS i Betfan – w zakładach pojedynczych. W Fortunie zamkniesz wcześniej zakład na stronie internetowej i mobilnej aplikacji iOS/Android.

fortuna cash out

Informację o możliwym cash-out w zakładach Fortuny otrzymasz po otwarciu zakładki „moje kupony live”. Proponowana kwota cash-out wyświetli się na zielonym polu jako „wypłać teraz”.

Tak jak u pozostałych legalnych bukmacherów, tak i w Fortunie narzędzie cash out nie może być stosowane do obrotu bonusami.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cash-out w Betfan

Narzędzie cash-out w Betfan obsługuje zakłady pojedyncze i akumulowane (pre-match i live). W Betfan z cash-out skorzystasz na stronie internetowej oraz mobilnej aplikacji na iOS/Android.

cash out betfan

Usługa cash-out w Betfan nie może mieć zastosowania w zakładach systemowych i przy obstawianiu za środki bonusowe. Maksymalna kwota cash-out może wynieść 2279 PLN.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaką kwotę proponuje ci bukmacher Betfan w cash-out to wejdź w podgląd kuponu.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cash-out w Betclic

Jak przystało na bukmachera z europejskim obyciem Betclic również oferuje cash-out (na stronie internetowej i mobilnej aplikacji). Chcąc dowiedzieć się, czy cash-out jest ci proponowany wejdź w zakładkę „moje zakłady”. Co ciekawe, obstawiając w Betclic już wcześniej możesz wiedzieć, czy bukmacher przyzna ci cash-out bo zdarzenia dostępne w tej ofercie oznaczone są specjalną ikoną „cash-out”.

cash out betclic

Kwota cash-out w Betclic wyświetli się na niebieskim polu. Narzędzie to działa w zakładach przedmeczowych i live (pojedynczych oraz akumulowanych).

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cash-out w Superbet

Superbet to jeden z najnowszych bukmacherów online, który z miejsca zaoferował cash-out. Funkcja ta działa w zakładach solo i ako (pre-match i live). Po zleceniu wypłaty cash-out gracz ma 3 sekundy na potwierdzenie klikając w przycisk „potwierdź”.

cash out superbet

W Superbet, tak jak u innych bukmacherów, cash-out nie działa w zakładach typowanych z konta bonusowego.

Informacja o możliwym cash-out w Superbet pojawia się na zielonym oknie „cash out” w podglądzie kuponu lub zakładce „kupony”.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 600 zł od depozytu

30 PLN -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za każdą z pierwszych trzech wpłat!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 600 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak działa cash-out u bukmachera? Wyjaśniamy

U bukmacherów online cash-out zazwyczaj działa w zakładach przedmeczowych i „na żywo”. Wcześniejsza opcja zamknięcia zakładu może pojawić się w sytuacji gdy:

 • na kuponie nie znajduje się ani jeden przegrany typ
 • na kuponie znajduje się przynajmniej jeden trafiony mecz
 • kupon jest solo, akumulowany (przedmeczowy lub live)
 • wszystkie nierozstrzygnięte typy wciąż znajdują się w ofercie bukmachera

Cash-out u polskich bukmacherów zawsze musi być wyższy niż postawiona stawka, bo tak stanowi prawo, że wypłata z kuponu nie może być niższa niż wkład własny. A więc cash-out nie może być stosowany do odzyskania stawki lub części stawki – tak jak jest to u zagranicznych bukmacherów.

Przykład działania cash-out

Przypuśćmy, że wytypowałeś kupon złożony z pięciu meczów. Trzy mecze odbywają się w sobotę, a dwa w niedzielę. Pierwszy dzień był szczęśliwy, bo trafiłeś wszystkie typy. Do rozstrzygnięcia kuponu pozostały dwa niedzielne spotkania. Jeśli nie chcesz czekać do niedzieli na odbiór wygranej, to sprawdź, czy bukmacher oferuje ci cash-out. Jeśli tak, to możesz skorzystać z tej opcji i wypłacić odpowiednio pomniejszoną wygraną (bez niedzielnych meczów).

Dzięki cash-out otrzymujesz pewną wygraną – nie ryzykując porażką czekając na wyniki wszystkich obstawionych meczów. Oczywiście trzeba pamiętać, że korzystając z cash-out i odbierając wcześniej wygraną – nie ma od tego odwrotu. W razie trafienia całego kuponu – nie przysługuje ci później dopłata do odebranej wygranej.

Cash out a cashback

Dla wielu graczy zakładów bukmacherskich oba terminy mogą oznaczać to samo, ale w istocie tak nie jest. Cash out różni się od cashbacku. W jaki sposób? Sprawdźmy.

Cash out – jak już wiesz zawsze musi być większy od stawki. Co więcej, cash out to realna wypłata wygranej z kuponu zgodnie z ustaloną linią kursową przez bukmacherów. A więc w skrócie: cash out to wygrana kwota

Cashback – to bonus będący wypłatą w promocji zakładu bez ryzyka (taką ofertę posiada m.in. Betclic). Cashback to inaczej zwrot stawki – w zależności od oferty może to być 100% zwrot lub 50% zwrot stawki. A więc kwota cashback jest taka sama jak stawka (minus 12% na podatek) lub niższa.

Dodatkowo – cash out nie trzeba obracać (to twoje wygrane środki, które od razu możesz wypłacić). W przypadku cashbacku, to czasami zwrot stawki podlega warunkom obrotu.

Jak widzisz różnica pomiędzy cast out a cashbackiem jest widoczna gołym okiem. Trzeba jednak pamiętać, że oba produkty u bukmacherów online są bardzo opłacalne z punktu widzenia gracza.

Którzy bukmacherzy mają cash out?

Cash out oferują legalni bukmacherzy online. Oto lista bukmacherów z narzędziem cash out: STS, Fortuna, Betclic, Superbet, Betfan, Totalbet, LVBET, PZBUK, Etoto, eWinner.

Co to jest cash out?

Cash out to wcześniejsze rozliczenie kuponu i wypłata wygranej bez oczekiwania na wyniki wszystkich obstawionych meczów.

Czy cash out to cashback?

Nie, ponieważ cashback to rodzaj promocji bukmacherskiej, a cash out to wypłata z kuponu, która nie podlega obrotowi i innym warunkom.

 • Tagi