Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć z jak dużym zagrożeniem przyszło nam się zmierzyć. Od kilku tygodni na całym świecie rozprzestrzenia się koronawirus, który paraliżuje kolejne rynki. Polska również mierzy się z tym wyzwaniem, ale trzeba przyznać, że władze zareagowały na bieżące wydarzenia bardzo szybko. Bukmacherzy, tacy jak STS, Fortuna oraz Totolotek nie pozostali obojętni i zamknęli swoje punkty. W artykule dowiesz o wpływie koronawirusa na zakłady bukmacherskie i dowiesz się więcej o działalności bukmacherów

Koronawirus i zakłady bukmacherskie

Prezes największego polskiego bukmachera, którym jest STS, poinformował za pośrednictwem Twittera, że punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich STS zostaną zamknięte na okres dwóch tygodni. Z kolei do odwołania swoje lokale zamknął nowy legalny bukmacher Superbet!

W bardzo podobne tony uderzył Totolotek: „W związku z zaistniałą sytuacją, informujemy że wszystkie PUNKTY PRZYJMOWANIA ZAKŁADÓW Totolotek od dnia 15 marca będą nieczynne. Ponowne otwarcie punktów planowane jest na 26 marca. Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zawarte kupony pozostają ważne, a wygrane będą wypłacane po otwarciu punktów”.

Z kolei Fortuna poinformowała, że „W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu od 15.03 do 27.03 wszystkich własnych stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów Fortuny, jednocześnie rekomendując takie samo działanie naszym agentom”.

Trudno w tym momencie przypuszczać jak długo potrwa taka sytuacja, ponieważ wszystkie informacje dostarczane są niezwykle szybko i każda kolejna może położyć nowe światło na obecne wydarzenia. Zachęcamy zatem do korzystania z usług bukmacherów online.

Bukmacherzy – co warto wiedzieć?

Zagrożenie wywołane przez koronawirusa jest bardzo poważne i wszyscy musimy przestrzegać najważniejszych zasad. Jak widzisz, bukmacherzy stosują się do wytycznych i zamykają swoje punkty. Z kolei jeśli szukasz więcej informacji nt. funkcjonowania firm bukmacherskich to zajrzyj do naszej zakładki BUKMACHERZY, którą znajdziesz w górnym panelu, obok typów dnia. W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie recenzje legalnych bukmacherów, opisy bonusów bukmacherskich, analizy i wartościowe porady. Regularnie sprawdzaj tę zakładkę, a będziesz na bieżąco z wszystkimi promocjami bukmacherskimi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze