Bukmacherzy i legalne granie bez podatku! Co, gdzie i jak? [SPRAWDŹ]

grafika gra bez podatku

Kto z nas nie chciałby uciec od podatków? Jestem pewien, że osób, które dodatkowe opłaty traktują jako zło konieczne, jest naprawdę wiele. W przypadku zakładów bukmacherskich jest dokładnie tak samo – każdy chciałby zgarniać jak najwyższe wygrane bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Na szczęście, na polskim rynku istnieją bukmacherzy, którzy oferują grę bez podatku. U jednych taka możliwość dostępna jest na stałe, a inni oferują ją w specjalnych tymczasowych promocjach. Dowiedz się, kim są bukmacherzy bez podatku oraz jak, gdzie i kiedy grać, żeby uniknąć dodatkowych opłat. Serdecznie zapraszam!

Legalni bukmacherzy bez podatku – raj dla gracza

Chyba każdy z nas przyzna, że nie chciałby płacić podatków, tym bardziej od wygranych. No bo jak to? Obstawiłem kupon, moje zdarzenia okazały się trafione, a ja muszę płacić za to podatek? Nikt z nas raczej tego nie lubi, ale czy nam się to podoba, czy nie – ustawę hazardową musimy przestrzegać.

Jak wszyscy zapewne wiemy, podatki obejmują każdą dziedzinę naszego życia i po prostu należy to uszanować. Tak samo jest w zakład bukmacherskich. Firmy tego typu chciałyby nie musieć płacić podatków, ale wtedy trzeba byłoby je nazwać nielegalnymi. Należy podkreślić, że korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i możemy korzystać wyłącznie z legalnych firm, których dokładny opis znajdziecie tutaj –> bukmacherzy.

bukmacherzy bez podatku

Na szczęście w Polsce możemy spotkać się z bukmacherami, którzy oferuję grę bez podatku. Pierwszym takim przypadkiem był forBET, który zadebiutował w 2016 roku. Granie u tego bukmachera w tamtych czasach oznaczało wygrane bez potrącania upragnionych 12%. Promocja ta jednak dobiegła końca, ale zainteresowanie nią było tak duże, że kolejne firmy postanowiły z niej skorzystać. Obecnie możemy trafić na promocje oraz bukmacherów, którzy gwarantują grę bez podatku, ale najpierw sprawdźmy, czym rzeczywiście jest podatek i ile wynosi.

Gra bez podatku

Czy to w ogóle możliwe po wprowadzeniu ustawy hazardowej? Teoretycznie nie, jednak bukmacherzy otwierają ciekawe furtki, które praktycznie pozwalają na grę bez podatku. Jeśli jesteś ich ciekawy, to dobrze trafiłeś. Bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że część graczy była przyzwyczajona do gry bez podatku i dlatego też chętnie wraca do nielegalnych operatorów, co jest oczywiście zabronione w naszym kraju. Aby temu zapobiec, bukmacherzy pozwalają na “grę bez podatku”, a konkretnie z podwyższeniem wygranej w określonych dniach lub godzinach. Trzeba oczywiście spełnić warunki promocji, ale dzięki temu, że oficjalnie skorzystasz z promocji z podwyższeniem wygranej – podatek nadal będzie, jednak nie odczujesz tego na swojej kieszeni, ponieważ wygrana zostanie powiększona o większy procent, aniżeli wysokość podatku.

Podatek od gier – po co to wszystko?

Najprościej mógłbym powiedzieć: „żeby było legalnie”. Jeśli nie chcemy podpaść Urzędowi Skarbowemu, to należy płacić podatki od zawierania zakładów wzajemnych. Dodatkowe opłaty związane z zakładami bukmacherskimi możemy podzielić na dwa aspekty. Pierwszym jest podatek, który pobiera państwo i wynosi on 12% Twojej stawki. Logiczne jest, że bukmacherzy chcą zwiększać swoje zyski, dlatego podatek przenoszony jest na gracza. Oczywiście nie musimy wykonywać dodatkowych czynności z tym związanych. Podatek ten wiąże się z tym, że przed zawarciem zakładu, Twoja stawka zostaje pomnożona przez współczynnik 0,88, a dopiero później przez kurs. Dlatego stawiając 100 PLN na zdarzenie z kursem 3,00, możemy wygrać 264 PLN, a nie 300.

typ na mecz - bukmacherzy bez podatku

Drugim podatkiem jest podatek od wygranej. Naliczany jest on tylko wtedy, kiedy na Twoim wygranym kuponie widnieje kwota wyższa niż 2280 PLN. Od wyższych wygranych naliczana zostaje stawka podatkowa w wysokości 10%. Pamiętaj, że podatek nie jest naliczany od nadwyżki, tylko od całej sumy. Dlatego w przypadku wygrania 5000 PLN, podatek wyniesie 500 PLN. Opłatę do fiskusa wykona za Ciebie firma, u której zawarłeś zakład, ale Ty musisz przygotować się na wypełnienie PIT-8AR. Bukmacherzy na szczęście oferują możliwość gry bez podatku. Przejdźmy zatem do promocji, które nam to umożliwiają.

Bukmacherzy bez podatku – BETFAN

Jeśli chcesz być na bieżąco z najciekawszymi promocjami i bonusami, które umożliwiają grę bez podatku, to warto śledzić naszą zakładkę –> zakłady bukmacherskie. W tym segmencie regularnie informujemy o promocjach, które pojawią się coraz częściej i dają coraz więcej korzyści.

Opis bukmacherów, u których możemy grać bez podatku? Nie sposób nie zacząć od bukmachera, którego twarzą jest Mariusz Pudzianowski. BETFAN jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje grę bez podatku przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

betfan bez podatku

Jedyne co musisz zrobić, żeby móc cieszyć się z gry bez podatku to stworzenie kuponu z pewnymi określonymi wytycznymi, które są bardzo przystępne. Jeśli liczysz na wygrane, które wyniosą 14% więcej, to na Twoim kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, których kursy nie będą niższe niż 1.35. Wtedy współczynnik zostanie zmieniony na 1, a Twoja wygrana będzie wyższa o wspomniane 14%. Ograniczenia w tym wypadku nie istnieją. Grasz tyle kuponów, ile chcesz i wygrywasz tyle, ile chcesz!

Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chcesz grać u bukmachera bez podatku, to załóż je z linku https://zagranie.com/go/betfan, z kodem 2961PLN. Dzięki temu będziesz mógł zgarnąć zakład bez ryzyka do 600 PLN, bonus od depozytu do 2331 PLN oraz wspomniane 14% do wygranych i 30 złotych freebet.

Fortuna i jej Happy Hours

Happy Hours są jedną z ciekawszych propozycji, jaką dla swoich graczy przygotowała Fortuna. Akcja ta pozwala Ci zagrać kupon, który dzięki bukmacherowi, oznaczał będzie grę bez podatku. Promocja wygląda bardzo podobnie do tej, która opisana została powyżej.

Wcześniej działał on tak, że w wybranych przez bukmachera dniach i godzinach mogłeś zagrać kupony z wygraną wyższą o 14%. Jednak teraz zostało to zmienione i można grać cały czas bez podatku, jeżeli spełni się prosty warunek. Wystarczy postawić kupon z co najmniej trzema zdarzeniami i dowolną stawką na ofertę sportową prematch lub live. Minimalne kursy zdarzeń nie mogą być mniejsze niż 1.30. To wszystko, co wymaga od Was bukmacher.

fortuna-happy-hours

Bukmacher forBET – promocje bez podatku

forBET to bukmacher, który zapoczątkował możliwość grania bez podatku. Obecnie firma ta w dalszym ciągu umożliwia zgarnięcie wyższych o 14% wygranych. Promocje te dostępne są w różnych dniach tygodnia, dlatego trzeba śledzić promocje, jakie przygotowuje bukmacher. Pamiętaj, że jeśli chcesz być na bieżąco z każdym takim bonusem, to nie musisz wychodzić dalej niż Zagranie.com. U nas znajdziesz informacje o każdej wartościowej promocji.

forBET można nazwać bukmacherem bez podatku, ponieważ daje on swoim graczom taką możliwość. Obecnie najpopularniejsze jest granie europejskich pucharów, ale możemy spotkać się również z całym weekendem bez podatku, wybranymi sportami czy wybranymi godzinami. Dodatkowo jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 2480PLN to przez pierwsze dwa tygodnie będziecie mogli grać bez podatku. Warunki są identyczne jak w Fortunie, czyli co najmniej trzy zdarzenia na kuponie i każde z kursem nie mniejszym niż 1.30.

europejskie puchary w forbet - bukmecher bez podatku

Betclic, PZBuk i LV BET– bez podatku za więcej zdarzeń

Pozwól, że tę czwórkę bukmacherów omówimy wspólnie, ponieważ zasady gry bez podatku są w tych przypadkach bardzo zbliżone. Każdy z tych bukmacherów daje możliwość gry bez podatku poprzez zwiększanie liczby zdarzeń na Twoim kuponie.

W przypadku bukmachera Betclic, gra bez podatku zaczyna się od siedmiu zdarzeń na kuponie. W takim wypadku, Twoja wygrana wzrasta o 14%, czyli pozbawiona zostaje podatku. Warto zwrócić uwagę na to, że z Betcliciem możesz liczyć na aż o 50% wyższe wygrane! Tak więc podatek może do Ciebie szybko wrócić i to z ogromną nawiązką. Tak prezentuje się gra bez podatku w Betclic:

Betclic-bonus

W bardzo podobny sposób funkcjonuje PZBuk. W przypadku tego bukmachera gra bez ryzyka również opiera się na zwiększaniu liczby zdarzeń poprzez promocje kombodoładowanie oraz komborakieta. Pierwsza z promocji zwiększa Twoje wygrane do 15%, a druga aż do 30! Wszystkie szczegóły nt. tych akcji znajdziesz tutaj –> PZBuk bonus.

Z kolei w przypadku bukmachera LV BET, gra bez podatku oznacza typowanie w określony sposób wybranych wydarzeń specjalnych. Za grę za pośrednictwem urządzenia mobilnego, możemy zgarnąć zwrot 6% podatku. W przypadku obstawiania w punktach stacjonarnych, możemy zgarnąć wyższe o 14% wygrane oraz dodatkowe 25% w zamian za trafienie ośmiu zakładów na jednym kuponie. W dodatku bukmacher LV BET od czasu do czasu daje możliwość gry bez podatku na zdarzenia z topowych lig czy wybranych konkursów skoków narciarskich.

bukmacher lv bet bez podatku

Bukmacherzy bez podatku – warto korzystać!

Granie bez podatku jest niezwykle atrakcyjne. Dzięki tej opcji Twoje wygrane znacząco idą do góry, nie musisz się przejmować mnożnikiem czy opłatą dla państwa. Bukmacherzy bez podatku gwarantują, że tyle ile masz do wygrania, trafia na Twoje konto i nie musisz się przejmować niczym więcej. Taka sytuacja wygląda bardzo zachęcająco, a omówione promocje pozwalają na grę u bukmacherów bez podatków.

Zakłady bukmacherskie starają się dostarczać możliwie jak najciekawsze i jak najlepsze promocje i bonusy. Do najbardziej pożądanych należą zakłady bez ryzyka dla nowych i stałych graczy oraz gra bez podatku. Dodatkowe opłaty związane z zawieraniem zakładów wzajemnych są obowiązkowe, ale legalni bukmacherzy bez podatku istnieją i dostarczają nam coraz więcej możliwości. Po lekturze tego artykułu na pewno już wiesz, czym są podatki od gier, u jakich bukmacherów grać i gdzie najbardziej Ci się to opłaca.

👊 Co oznacza gra bez podatku?

Zakłady bukmacherskie objęte są podatkiem, który wynosi czternaście procent. Ten pokrywa klient, jednak często bukmacherzy przygotowują różne promocje związane z grą bez podatku, dzięki czemu wygrywacie więcej kasy. Wtedy podatek odprowadza z własnej kieszeni operator.

👉 Gdzie mogę grać bez podatku?

Wśród bukmacherów, którzy oferują grę bez podatku, są Fortuna, BETFAN, czy forBET. Jednak trzeba spełnić pewne warunki, o których piszemy w tym tekście.

🤔 Czy są inne promocje, które zwiększają wygrane?

Gra bez podatku to nie jedyne bonusy, które zwiększają Wasze wygrane. Dla przykładu w forBET jest MaxiZysk, a razem z nim możecie wygrywać nawet dwa razy więcej pieniędzy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze