Nie ulega wątpliwości, że najlepsze bonusy od bukmacherów, to te bez obrotu, a także trudnych warunków, które otrzymujesz do spełnienia. W dzisiejszym tekście przedstawimy Ci najciekawsze możliwości, które uzyskasz od legalnych operatorów, aby rozpocząć grę od prostych bonusów, którymi nie trzeba obracać w nieskończoność, a przy tym można wiele zyskać!

Bukmacherzy bez obrotu – najlepsze możliwości na start

W dzisiejszym tekście nie będziemy zajmowali się popularnymi na rynku promocjami z bonusem od depozytu, ponieważ wszystkie – bez żadnego wyjątku wymagają od gracza dokonania kilkukrotnego obrotu, a dopiero później można wypłacić pieniądze. Podsumowując, nie jest to łatwe zadanie i z naszych obserwacji wynika, że gracze nie są nimi zainteresowani w takim stopniu, jak choćby zakładami bez ryzyka.

Ogólnie na rynku są trzy rodzaje promocji powitalnych:

bukmacherzy - bez obrotu

Najlepsze promocje, w których nie jest wymagany obrót, to specjalne bonusy od bukmacherów na start, najczęściej w zakładach bez ryzyka. Kto z legalnych operatorów może się takim pochwalić? Zapraszamy do lektury, w której przedstawimy Ci trzy najciekawsze promocje, które nie wymagają od Ciebie obrotu.

Bukmacher bez obrotu – BETFAN i bonus na start

Najlepszą i najciekawszą promocję na start, której nie trzeba obracać ma bukmacher BETFAN. W ostatnim czasie firma wprowadziła bardzo ciekawy pakiet powitalny. Gracze na start mogą wykorzystać również bonus od depozytu, jednak tam wymagany jest obrót, dlatego nie będziemy się nim zajmować.

Promocja bez ryzyka w BETFAN na start ma wiele atutów. Największym z nich jest fakt, że nie wymaga ona żadnych obrotów w przypadku porażki. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy kupon ubezpieczony promocją powitalną nie wejdzie, to swoje środki możesz od razu wypłacić na konto bankowe, lub też po prostu zostawić sobie na dalszą grę.

Pierwszy zakład po rejestracji z kodem: 3100PLN masz bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Zasady:

 1. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 2. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 3. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 4. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu d0 100 zł.

Uwaga, BETFAN to jedyny bukmacher na rynku, który w przypadku zwrotu bierze podatek na swoje barki, a to oznacza, że jako gracz dostaniesz postawione pieniądze w całości bez odjęcia 12% od zwrotu, maksymalnie do 100 PLN.

betfan - bukmacherzy bez obrotu

Bukmacherzy bez obrotu – STS i zakład bez ryzyka

Na drugim miejscu w rankingu bukmacherów bez obrotu i specjalnych promocji umieściliśmy STS. Lider rynku zakładów bukmacherskich w Polsce co tydzień ma dla czytelników Zagranie, wyjątkowy bonus.

Od piątku do niedzieli na łamach naszego portalu obowiązuje akcja – STS bez ryzyka, z której możesz skorzystać tylko jeden raz przy rejestracji nowego konta. Potrzebny Ci będzie kod promocyjny: ZAGRANIE, który należy wykorzystać w piątek od 8:00 do niedzieli 23:59, chyba że napiszemy, iż akcja w danym tygodniu nie obowiązuje. Śledź naszą stronę, a nie przegapisz najlepszych promocji u bukmacherów bez obrotu.

Zasady akcji:

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu.
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Promocja bez obrotu w STS jest podobna do BETFAN. Drobne różnice polegają na kwocie, którą gracz może zagrać pierwszy kupon. W przypadku STS jest to możliwość obstawienia do 230 złotych, jednak co istotne – jeśli zakład nie wejdzie otrzymasz zwrot z odjęciem 12% podatku. Dla kwoty 230 złotych będzie to 202 złote. W związku z tym realnie 28 PLN idzie na poczet podatku od gry. Maksymalnie możesz zagrać za 257 PLN, aby wycisnąć promocję do granic możliwości – na Twoje konto wróci 230, jeśli kupon nie wejdzie.

Bukmacherzy bez obrotu – Betclic

Na trzeciej pozycji w naszej klasyfikacji uplasował się bukmacher Betclic, który proponuje graczom możliwość wyboru. Jeśli wolisz zagrać pierwszy zakład za wyższą kwotę, to możesz obstawić korzystając z cashbacku do 550PLN, jednak w tym przypadku potrzebny będzie obrót x6, jeśli Twój kupon nie wejdzie.

Dlatego lepszą opcją jest pogranie zakładu bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN. Możliwość wykorzystania tej promocji otrzymasz po rejestracji z kodem: ZAGRANIE50.

betclic bez ryzyka

Zasady akcji:

 • 🎯Użyj w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
 • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
 • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
 • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać należy zagrać za 57 PLN!

Postaw pierwszy zakład z gwarantowanym zwrotem do 50 złotych. Aby maksymalnie wykorzystać promocję możesz obstawić za 57 PLN. Jeśli kupon nie wejdzie, otrzymasz zwrot, jednak z potrąceniem 12% podatku. Dla kwoty 57 PLN będzie to 7 złotych, więc realnie stawiasz na szali tyle pieniędzy, a możesz wygrać o wiele więcej. Ewentualny zwrot można od razu wypłacić, bez koniecznego dokonywania obrotu.

Betclic zajął w naszym rankingu dopiero trzecią pozycję, ponieważ przegrywa kwotą z BETFAN i STS, natomiast pod względem warunków jest to ten sam przypadek, co u lidera rynku – gracz otrzymuje zwrot z potrąceniem podatku.

Specjalne konkursy – darmowe zakłady bez obrotu u bukmacherów

Kolejną możliwością do wykorzystania oferty bukmacherów bez obrotu są specjalne darmowe zakłady, które rozdajemy w konkursach na grupie Zagranie. Oczywiście w tym przypadku wszystko zależy od bukmachera, który dostarcza nam Freebety. Gracze najchętniej korzystają z bonusów od Fortuny, ponieważ darmowe zakłady otrzymasz tam w formie punktów FKP, czyli jeśli trafisz kupon za punkty – to gotówka jest Twoja i możesz ją wypłacić.

Naszym zdaniem w gronie najlepszych promocji od legalnych bukmacherów bez obrotu należy wyróżnić: BETFAN, STS i Betclic, które gwarantują graczom taką możliwość. Opisaliśmy wszystkie warunki, a także kluczowe informacje, więc po lekturze. Która jest Twoim zdaniem najlepsza? Wyższa kwota dostępna w STS, czy może gwarancja pełnego zwrotu od BETFAN?

Jeśli będziesz regularnie śledził naszą stronę, to możesz być pewien, że nie przegapisz najlepszych promocji od bukmacherów, które nie wymagają obrotu. Pojawiają się one okresowo na specjalne okazje, jednak na najlepsze warto czekać. Większość bonusów bukmacherskich wymaga od graczy wkładu własnego, a następnie kilkukrotnego obrotu, co nie jest najłatwiejszym zadaniem. Obie formy promocji mają swoich zwolenników. Bonusy od depozytu pozwalają na naprawdę wysokie wygrane, przy umiejętnym wykorzystaniu promocji, natomiast specjalne akcje bez obrotu to zazwyczaj mniejsze kwoty, ale również mniejsze ryzyko dla Ciebie, jako gracza i większe szanse na odzyskanie włożonej gotówki. Dla każdego coś innego, rosnąca konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich, to przede wszystkim dobra wiadomość dla Ciebie, jako gracza, który będzie miał więcej możliwości.