Jeszcze do niedawna każdy, kto chciał zacząć przygodę z bukmacherką, musiał zarejestrować się u bukmachera i przesłać skan dowodu. Teraz wiemy, jak można to obejść… i to zgodnie z prawem! Zainteresowany? Wszystkie wskazówki znajdziesz w tym tekście!

Bukmacherzy bez dowodu [LISTA]

Konto otwarte, konto tymczasowe, szybka/błyskawiczna rejestracja – pod tymi wszystkimi hasłami kryje się tak naprawdę to samo, czyli możliwość obstawiania u bukmacherów bez dowodu. Nowy użytkownik, aby wejść do gry, nie musi wysyłać żadnych zdjęć ani skanów swojego dokumentu tożsamości.

Pewnie chcesz teraz zapytać: serio? Ale czy to jest w ogóle legalne? Rozwiewamy wątpliwości – tak, to w pełni legalne. Co więcej, sami legalni bukmacherzy wyszli z taką inicjatywą, żeby ułatwić życie swoim graczom. Od razu możemy zaznaczyć, że lista ta jest długa, bo trendem jest to, że bukmacherzy odchodzą od rejestracji z dowodem. Tak naprawdę większość użytkowników przyzwyczajona jest do tego, że w zakładach sportowych może pograć bez dowodu osobistego. Bukmacherom sprzyja to w budowaniu społeczności graczy, ponieważ rejestracja bez dokumentu tożsamości jest zdecydowanie szybsza. Gdzie założysz konto bez dowodu? Przejdźmy do konkretów!

Warto pamiętać, że obstawianie bez dowodu nie jest dostępne u wszystkich operatorów w Polsce. Żebyś nie musiał sam szukać, niżej przedstawiamy listę bukmacherów, u których zarejestrujesz się bez dowodu.

Gdzie mogę obstawiać bez wysyłania dowodu?

Pierwszym przykładem takiego bukmachera jest STS. Jak na prekursora przystało – STS również w tym aspekcie wiedzie pozycje lidera. Już od kilku lat konto na sts.pl można utworzyć bez okazywania dokumentu tożsamości, to szybki sposób na odbiór bonusów. Zaleta rejestracji bez dowodu w STS jest taka, że bukmacher ten nie robi żadnych ograniczeń, co do promocji powitalnej.

Bukmacher bez dowodu jest też udziałem oferty Fortuny i Betfan. To firmy bukmacherskie, które znajdują się na wysokich pozycjach naszego rankingu (https://zagranie.com/bukmacherzy/), a które nie zawodzą typerów również w tym aspekcie. Tak jak na efortuna.pl, tak i na betfan.pl nie trzeba wprowadzać danych dokumentu tożsamości, żeby utworzyć profil gracza. Plusem tego jest to, że operatorzy ci na koncie tymczasowym pozwalają uzyskać zakład bez ryzyka.

Kolejny przykład bukmachera do szybkiej rejestracji to Superbet i Totalbet. W przypadku tych dwóch firm mamy do czynienia przy rejestracji z podobnym formularzem, który sprowadza się do wprowadzenia podstawowych informacji. Gdzie jeszcze zagrasz bez dowodu? Szybka rejestracja działa też w PZBUK, Etoto, Fuksiarz, LVBET, Totolotek, eWinner oraz Betclic.

STS – rejestracja bez dowodu

Czy jest w STS rejestracja bez dowodu? Największy polski bukmacher poszedł w śladzy innych zakładów bukmacherskich i dodał do swojej oferty możliwość rejestracji bez dowodu. Dzięki temu możesz założyć tak zwane konto tymczasowe. Wpłacisz na nie środki i obstawisz kupony, jednak jak będziesz chciał wypłacić środki, to i tak należy przejść cały proces weryfikacji. Jak to dokładnie działa?

Trzeba przyznać, że ekspresowa rejestracja na konto tymczasowe faktycznie działa szybko. Całość potrafi trwać mniej niż minutę. Czy są jakieś dodatkowe obostrzenia? Po prostu przed wypłatą musisz zweryfikować konto. Nie będziesz mógł też wziąć udziału w niektórych akcjach promocyjnych dopóki nie wypełnisz pozostałych danych.

BETFAN – rejestracja bez dowodu

W BETFAN, podobnie jak w przypadku STS, także jest możliwość szybkiej rejestracji. Wszystko po to, żeby w przypadku zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia sportowego móc szybko je obstawić. Przebieg jest podobny jak u bukmachera wyżej, czyli zakładasz konto z naszego linku, wpisujesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji, wypełniasz podstawowe dane i przechodzisz do obstawiania kuponu. Pamiętaj, że przed wypłatą środków, czy wzięciem udziału w akcjach promocyjnych musisz zweryfikować konto. Zrobisz to w sekcji profilu, gdzie bukmacher przygotował specjalne pole na to.

Fortuna – rejestracja bez dowodu

Fortuna także oferuje swoim graczom rejestracje bez dowodu i to na dwa sposoby. Pierwszy to szybkie konto tymczasowe, gdzie zasada działania jest tak samo prosta. Zakładasz konto z tego linku, podajesz kod ZAGRANIE oraz wpisujesz podstawowe informacje o sobie. Następnie przechodzisz do grania kuponów i to wszystko w zaledwie mniej niż minutę, jeżeli masz wprawę.

Możesz jeszcze skorzystać z weryfikacji MojeID jeżeli jesteś klientem banku obsługującego tę opcję (m.in. ING, PKO, czy Getin Bank). W moje konto wybierasz status konta i weryfikacja za pomocą MojeID. Następnie należy kliknąć bank, w którym masz konto. Zostaniesz przeniesiony na jego stronę, gdzie należy potwierdzić weryfikacje. To również jest szybsza weryfikacja niż z wysyłaniem skanu dowodu, więc na pewno warto to rozważyć.

Jak grać bez dowodu: KROK PO KROKU

Prześledźmy wspólnie proces zakładania konta, bo tak czy inaczej trzeba to przejść. Jednak zdecydowanym plusem jest obejście wszelkich najbardziej czasochłonnych formalności, które wiążą się z przesyłaniem skanu dowodu osobistego. W efekcie rejestracja zajmuje tylko chwilę.

 1. Wybierz bukmachera. Każdy ma inny gust, temu odpowiada bukmacher X, innemu Y. Pewne jest jedno – jeśli wybierzesz z powyższej listy, będzie to dobry wybór.
 2. Po kliknięciu w wybrany baner zostaniesz przekierowany do uproszczonego formularza rejestracyjnego. Będzie on krótszy niż podczas standardowego zakładania konta i zostaniesz poproszony o wpisanie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko czy adres e-mail.
 3. Logowanie do systemu bukmachera jest już dla Ciebie dostępne. Wchodzisz na stronę, wpisujesz dane podane w poprzednim kroku i możesz zapoznać się ze swoim kontem, jego funkcjonalnościami.
 4. Depozyt, czyli nic innego jak wpłata pieniędzy, to ostatnie co musisz zrobić, jeśli chcesz rozpocząć grę. Każdy bukmacher udostępnia wybrane formy płatności, jednak zazwyczaj środki trafiają na konto gracza w ciągu paru minut.
 5. Jesteś gotowy do Twojego pierwszego zakładu! Masz wszystko, czego potrzeba, czyli konto i środki na grę – pozostaje je wykorzystać.

Tak przedstawia się proces szybkiej rejestracji u bukmachera bez dowodu. Oprócz tych pięciu kroków oczywiście można dołożyć kolejne, takie jak przeprowadzenie wnikliwej analizy, a więc interpretacja statystyk, poznanie typów ekspertów czy też zwyczajna dyskusja z innymi typerami, jednak dziś skupiamy się na drodze zwykłego kibica do gracza zakładów bukmacherskich od czysto technicznej strony.

Jak obstawiać zakłady bez podawania dowodu osobistego

Rejestracja bez dowodu u bukmacherów

Rejestracja bez dowodu to komfortowy sposób na obstawianie zakładów w internecie. Bukmacher bez weryfikacji nie istnieje – to trzeba jasno podkreślić, ale nie zawsze klient ma sposobność, żeby od razu przy rejestracji wysłać dokument tożsamości. Dlatego wielu użytkownikom tak bardzo przypadła do gustu rejestracja bez dowodu. Z reguły typerzy nie lubią papierkowej roboty, bo dlatego zamienili zakłady tradycyjne na te robione online. To pozwala obstawiać w aplikacji mobile, komputerze, a i przelewy środków finansowych mogą odbywać się w drodze elektronicznej. Rejestracja z dowodem kosztowałaby ich nieco więcej pracy, co nie każdemu mogłoby się spodobać.

Naturalne jest to, że stała gra w zakładach bukmacherskich prędzej czy później na użytkowniku wywrze presje przesłania skanów dokumentu tożsamości. Kiedy tak się stanie? Wtedy kiedy minie data ważności konta tymczasowego lub gracz będzie chciał wypłacić pieniądze od bukmachera na rachunek bankowy. Wszystko to musi być podparte zweryfikowanym kontem dokumentem tożsamości: dowodem osobistym lub paszportem.

Bukmacherzy bez dowodu – wady i zalety

Wady bukmacherów bez dowodu? Oczywiście to zależy o jakich firmach mówimy. Najczęstszą wadą jest to, że taki bukmacher po szybkiej rejestracji nie gwarantuje pełnego pakietu promocji. Nie jest jednak tak, że jest to udziałem wszystkich bukmacherów. Dla porównania STS pozwala uzyskać pełny bonus na start po tymczasowej rejestracji. Inaczej jest w Fortunie i Totalbet – ci dwa bukmacherzy blokują jeden z bonusów (bez depozytu) do momentu aż klient zweryfikuje konto.

Oczywiście wadą, z którą nie ma co dyskutować jest też fakt, że bukmacher bez dowodu nie daje prawa do wypłat wygranych. Użytkownik może wykonywać wpłaty i realizować kupony, ale kiedy chce wypłacić wygrane, to bukmacher mówi: STOP. Takie są wymogi, że do przelewu na konto bankowe firma bukmacherska musi zweryfikować tożsamość swojego użytkownika. Kolejna wada? Zakładanie limitów na stawki – w większości przypadków bukmacherzy po rejestracji bez dowodu pozwalają postawić łącznie kupony na sumę stawek 5000 PLN. Przekroczenie tego progu uniemożliwia dalsze korzystanie z zakładów do chwili pełnej rejestracji.

A jakie są zalety bukmacherów bez dowodu? Szybko można je wskazać, bo są nimi oszczędność czasu w momencie tworzenia nowego konta oraz szansa na rejestrację bez posiadania przy sobie dokumentu tożsamości. Łatwo można założyć sytuację, że ktoś poza domem chce zarejestrować konto u bukmachera, ale nie ma ważnego dowodu osobistego. W takiej sytuacji można to zrobić u bukmachera bez dowodu, co ułatwia dostęp do oferty kursowej.

Od minimum formalności do maksimum możliwości

Gracz, który przejdzie powyższe kroki, może obstawiać bez dowodu. Operator bazuje jedynie na jego słowach, nie weryfikuje tożsamości, a więc ufa, że użytkownik zgodnie za deklaracją jest na przykład pełnoletni – co, przypominamy, jest warunkiem koniecznym do obstawiania u legalnych bukmacherów. W ten sposób nowy użytkownik staje się właścicielem swojego konta tymczasowego u danego operatora zakładów online: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/.

Czym jest konto tymczasowe?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to pewnego rodzaju konto przejściowe, które nie może istnieć wiecznie. To pierwsza forma konta, z którą ma do czynienia klient operatora. Konto tymczasowe to dobre rozwiązanie dla tych, którzy z jakiegoś powodu – może nie mają czasu, a może jeszcze nie ufają danemu bukmacherowi – nie chcą udostępniać swojego dowodu osobistego. Omijają dzielenie się dokumentem tożsamości z operatorem, ale wciąż mogą wejść do gry.

Są również pewne ograniczenia, które wiążą się z kontem tymczasowym, nazywanym również otwartym. Przy koncie tymczasowym limity głównie dotyczą finansów. Może się zdarzyć, że bukmacher ustali maksymalną kwotę wpłaty, maksymalną wygraną na jednym kuponie, natomiast pewne jest, że uniemożliwi wypłatę wygranych pieniędzy.

Ponadto trzeba być gotowym na to, że nieco zmodyfikuje swoją ofertę powitalną dla graczy z kontem tymczasowym. Na przykład jeśli operator oferuje na start bonus od depozytu i freebet, to może zablokować dostęp do darmowego zakładu i dać Ci tylko bonus od wpłaty.

Wiadomo, nikt nie lubi ograniczeń, jednak w tym przypadku są one zrozumiałe. Priorytetem operatorów obsługujących polskich graczy jest działanie zgodne z prawem, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo uczestników tej zabawy. Bukmacherzy robią, co mogą, aby ułatwić nowemu użytkownikowi przystąpienie do gry, ale jednocześnie dbają o jego dobro.

Jak pozbyć się ograniczeń związanych z kontem tymczasowym?

Przekształcić je w konto stałe, co można szybko zrobić, będąc zalogowanym do konta.

Konto tymczasowe u bukmachera

Koniecznym jest przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport), który potwierdzi, że wpisane podczas zakładania konta dane nie pochodzą z przysłowiowej czapki, ale rzeczywiście należą do Ciebie. W chwili, gdy pozytywnie przejdziesz weryfikację, stajesz się pełnoprawnym graczem wybranego przez siebie bukmachera, a więc możesz:

 • Logować się do serwisu
 • Wykorzystać cały pakiet dostępnych bonusów
 • Zasilać konto dowolnymi kwotami
 • Grać kupony bez limitów
 • Wypłacać wygrane pieniądze

Czym jest konto stałe w zakładach bukmacherskich?

Konto stałe oznacza to, że bukmacher otrzymał od użytkownika prawidłowe skany/zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu. W oparciu o ten dokument bukmacher zweryfikował profil gracza, co wiąże się z odblokowaniem wszystkich funkcji. Na koncie stałym klient w każdej chwili możesz zlecić wypłatę wygranej i typować bez limitów. U takich bukmacherów jak Fortuna, Totalbet i LVBET oznacza to też uzyskaniu pozostałej części bonusu powitalnego – w tym przypadku chodzi o freebety bez depozytu.

Bukmacherzy bez dowodu – podsumowanie

Bukmacherzy bez dowodu to błyskawiczny sposób na to, żeby uzyskać dostęp do zakładów sportowych. Minimum formalności sprawia, że konto u polskiego bukmachera online otworzysz w kilka minut! Gdzie tego dokonasz? Oto kompletna lista:

 • STS
 • Fortuna
 • Betfan
 • Superbet
 • Totalbet
 • Totolotek
 • eWinner
 • LVBET
 • Etoto
 • PZBUK
 • Betclic
 • Fuksiarz

Przekonałeś się do bukmacherów bez dowodu? Pamiętaj, że u każdego z nich możesz użyć nasz kod promocyjny, za który zostaną przyznane dodatkowe bonusy powitalne – również na koncie tymczasowym!

FAQ

U którego bukmachera bez dowodu otrzymam pełny bonus na start?

STS jest przykładem bukmachera bez dowodu, który oferuje po szybkiej rejestracji freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

Gdzie zrobię szybką rejestrację konta bukmacherskiego?

Szybka rejestracja działa w STS, Betfan, Fortuna, Superbet, Totalbet, Totolotek, eWinner, LVBET, Etoto, PZBUK, Betclic, Fuksiarz.