Piłka reprezentacyjna wróciła do nas razem z Ligą Narodów. W ten weekend jesteśmy świadkami wielu ciekawych starć, które mogą być bardzo emocjonujące. Bukmacherzy postarali się więc o promocje bukmacherskie, a te wyglądają tym razem bardzo solidnie. 

Bonusy bukmacherów na Ligę Narodów

Z okazji pierwszych meczów drugiej edycji Ligi Narodów, bukmacherzy przygotowali szereg promocji. Co prawda same starcia nie są aż tak emocjonujące jak mecze mistrzostw Europy, czy świata, ale dalej możemy być świadkami świetnych meczów. W Betclic np. jest specjalny boost na spotkanie Portugalii z Chorwacją. Bukmacher postanowił zwiększyć kurs na zwycięstwo mistrzów Europy, drużynę Cristiano Ronaldo.

betclic bonus portugalia chorwacja

Wcześniej było to 1.85, a teraz jest już aż 2.25. Co prawda sam kupon z większym kursem można zagrać maksymalnie za 25 złotych, ale da się go łączyć z innymi rzeczami w ramach AKO. Dzięki temu oferta wygląda na naprawdę atrakcyjną, ekipa CR7 ma duże szanse na pokonanie Chorwatów. Jeżeli chcielibyście dodatkowo zgarnąć bonusy bukmacherskie, to możecie to zrobić zakładając konto z naszym kodem promocyjnym 550PLN. 

Zapewni wam to ciekawe bonusy bukmacherskie na start, jak:

  • 550 złotych na zakład bez ryzyka
  • dodatkowe 50 procent do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sama wartość zakładu bez ryzyka już sprawia, że jest to dość przyjazna graczom oferta. Do tego grając odpowiedni kupon, możecie wygrać nawet o połowę więcej. Te bonusy są do wykorzystania na różne sporty, w tym właśnie na Ligę Narodów, która aktualnie trwa w najlepsze. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze