Jak wszyscy doskonale wiemy, e-sport cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a esportowe wydarzenia przyciągają tysiące kibiców i graczy. Ten trend dostrzega również bukmacher STS, który rozpoczął współpracę z firmę RTSmunity, która dostarcza oraz przetwarza dane esportowe. Takie porozumienie powinno wzmocnić pozycję STS-u, która i tak jest niepodważalna, głównie dzięki licznym bonusom!

Bonusy w STS – no co możesz liczyć?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie warto założyć je z kodem promocyjnym: 1259PLN! Dzięki niemu będziesz miał szanse na liczne promocje w STS1200 PLN bonusu od depozytu, 30 PLN na zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!

typy na esport

E-sport na bukmacherskiej fali

Wydarzenia esportowe w ostatnim czasie znacząco podniosły swoją rangę, a na turnieje przychodzi coraz więcej kibiców. W dodatku coraz więcej ludzi interesuje się tą odmianą sportu w kontekście typów bukmacherskich.

STS postanowił zatem zainwestować w rozwój tej dziedziny na swojej stronie. Bukmacher nawiązał współpracę z firmę RTSmunity, która będzie dostarczała więcej danych i analiz rozgrywek w ligach takich jak: Dota, CS: GO oraz League of Legends.

Tak nawiązanie współpracy skomentował prezes STS, Mateusz Juroszek: „Zauważając rozwój e-sportu nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, naturalnym jest zwiększenie naszej obecności w tym typie rozgrywek. Stąd też decyzja o połączeniu swoich sił z kolegami z RTSmunity”. Z kolei prezes RTSmunity Pavol Krasnovksy podkreślił, że: „Nasi najlepsi analitycy i programiści nieustannie pracują nad nowymi metodami analizy różnych produktów, abyśmy mogli stale poszerzać ofertę oraz zasięg wydarzeń. Warto dodać, że obecna skala jest jeszcze niczym w porównaniu do tego czym e-sport stanie się za pięć lub dziesięć lat”. Z całą pewnością możemy założyć, że taka współpraca podniesie jakość oferty na e-sport oferowanej przez bukmachera STS.

Jeśli szukasz typów na e-sport, głównie z zakresu Counter Strike, to koniecznie odwiedź naszą zakładkę –> typy CS. W jednym miejscu znajdziesz wskazówki oraz gotowe analizy i kuponu!

Fot. wyróżniające: Roman Kosolapov / Shutterstock.com