Bukmacher online to firma bukmacherska działająca za pośrednictwem internetu. To wygodny sposób typowania zakładów sportowych, bo bez wychodzenia z domu można obstawiać kupony i odbierać wygrane. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetowego konta zarejestrowanego u bukmachera online. Jak dokładnie działa bukmacher online? Gdzie znajdziesz bukmacherów online? Jak z nich korzystać? Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule.

Kim jest bukmacher online?

Bukmacher to instytucja, która oferuje zakłady bukmacherskie, a więc pozwala obstawiać wyniki sportowej rywalizacji. Bukmacherzy działali jeszcze długo przed internetem, ale w XXI wieku, gdy internet zaczął rewolucjonizować życie spłeczne – wpłynął także na branżę bukmacherską. W tym czasie pojawili się bukmacherzy online, a więc specjalne strony internetowe, na których można było obstawiać mecze. Bukmacher online to wyspecjalizowany oddział firmy bukmacherskiej, który obsługuje tylko klientów w internecie.

U bukmachera online można obstawiać zakłady przedmeczowe, „na żywo”, a także korzystać z innych produktów takich jak sporty wirtualne czy gry karciane. Bukmacherzy online w drodze rozwoju wprowadzili dla swoich klientów także bonusy bukmacherskie, transmisje live i narzędzia takie jak cash-out czy custom bet.

Kim jest bukmacher online? To operator bukmacherski, który swoje usługi oferuje przez internet.

Legalny bukmacher online

Internet to wolne medium, które zazwyczaj nie podlega kontroli. A to oznacza, że np. przebywając w Polsce można wchodzić na angielskie strony. To sprawiło, że w poprzednich latach wielu graczy obstawiało u zagranicznych bukmacherów nie wiedząc, że w ten sposób łamie prawo. Trzeba pamiętać, że w internecie także obowiązuje nas prawo kraju, w którym przebywamy. To oznacza, że w Polsce możesz wybierać tylko legalnego bukmachera online. A więc, u jakiego bukmachera online możesz obstawiać?

Legalny bukmacher online – to firma, która jest zarejestrowana w Polsce i posiada licencję na zakłady bukmacherskie od Ministerstwa Finansów. Polskie prawo zezwala na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet, ale tylko wtedy, gdy Ministerstwo wyda odpowiednią koncesje. Legalny bukmacher online, to inaczej operator, który ma prawo oferować swoje usługi dla użytkowników przebywających na terenie Polski.

Jak znaleźć legalnego bukmachera online? Możesz skorzystać z naszego rankingu bukmacherów, gdzie prezentujemy tylko legalne firmy: https://zagranie.com/bukmacherzy/. To ważne, by grać u bukmachera online z polską licencją, bo wtedy masz gwarancje obstawiania zgodnie z naszym prawem. Pamiętaj – nie korzystaj z zagranicznych bukmacherów online, bo to łamanie prawa, co podlega karze grzywny.

Lista, gdzie znajdziesz legalnego bukmachera online

O tym, który bukmacher online jest legalny, a który nie decyduje Ministerstwo Finansów. Na stronie MF możemy znaleźć listę legalnych bukmacherów online. Chcesz wiedzieć, który bukmacher online jest legalny? Sprawdź nasze zestawienia bukmacherów online – oto legalni operatorzy, u których możesz obstawiać online: STS, Fortuna, Betfan, eWinner, Betclic, Totolotek, forBET, PZBUK, Superbet, LVBET, Etoto, Totalbet, Noblebet, BetX.

Końcówka domeny bukmachera online zawsze powinna kończyć się na .pl np. efortuna.pl, betfan.pl czy iforbet.pl.

Najlepszy bukmacher online

Bukmacherów online nie jest mało, a liczba ich stopniowo rośnie. Im większy wybór, tym większy problem, by założyć konto u faktycznie najlepszego bukmachera online. Jaki jest najlepszy bukmacher online? Wśród społeczności Zagranie.com typerzy wyróżniają takich bukmacherów online, jak STS, Fortuna i Betclic. Poniżej przedstawiamy pokrótce największe plusy wymienionych operatorów.

STS – bukmacher online

Na polskim rynku STS jest bukmacherem cieszącym się największą rozpoznawalnością. STS wywodzi się z zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych, ale od dobrych kilku lat działa także jako bukmacher online. W rankingach STS zajmuje wysokie miejsce, ponieważ to bukmacher internetowy z czytelną stroną www, a także aplikacją mobile obsługującą systemy Android i iOS.

sts

U bukmachera online, jakim jest STS skorzystasz z bogatej oferty zakładów przedmeczowych i „na żywo”. STS skupia się nie tylko na sporcie, bo dodatkowo oferuje także sporty wirtualne i zakłady na gry karciane Betgames. Na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji obejrzysz mecze „na żywo” w STS TV, a także skorzystasz z błyskawicznych płatności i narzędzi takich jak cash out.

STS to także z tych bukmacherów online, który oferuje kod promocyjny dla nowych graczy. Wpisując podczas rejestracji nasz kod: 1299PLN otrzymasz freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% od wpłaty do 1200 PLN.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1499 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna – bukmacher online

W Polsce obok bukmachera online STS – rządzi również Fortuna. To firma, która za pośrednictwem internetu działa od 2012 roku na stronie efortuna.pl i aplikacji mobile na Android i iOS. Fortuna to pierwszy legalny bukmacher online, który wprowadził do oferty zakłady live. Typerzy obstawiający u tego bukmachera chwalą sobie wysokość kursów w Fortunie, a także szeroką ofertę na typy przedmeczowe i sporty wirtualne.

Fortuna baner

W Fortunie online obstawiać możesz za pośrednictwem serwisu efortuna.pl i mobilnej aplikacji. Na obu tych nośnikach otrzymasz pełną ofertę zakładów, bonusów oraz narzędzi np. Early Cash Out i transmisje live w Fortuna TV.

W Fortunie przy rejestracji nowego konta możesz wpisać nasz kod promocyjny: 2230PLN, który zamienisz na darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic – bukmacher online

Betclic to także jeden z tych bukmacherów online, który jest wyróżniony w opiniach typerów. Zakłady bukmacherskie Betclic oferowane są przez internet na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji na iOS i Android. Betclic to jeden z najnowszych bukmacherów online w Polsce, bo działa od 2019 roku. Dlaczego trafił na naszą listę najlepszych „buków” online? Bo to bukmacher z powodzeniem oferujący ciekawe funkcje jak BOOST, transmisje live i bogatą ofertę typów „na żywo”.

Betclic jest legalny tylko w internecie, bo to bukmacher, który wystąpił do Ministerstwa Finansów o licencję na zakłady online. Jak na razie Betclic skupia się na działalności online i nie planuje otwierać punktów stacjonarnych.
W Betclic online z naszym kodem promocyjnym: 550PLN po rejestracji konta możesz wykorzystać ubezpiecznie na pierwszy zakład z konta depozytowego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 550 PLN.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wśród naszych użytkowników dobre opinie zbiera także forBET online, a także Totolotek i PZBUK. Jeśli nie masz konta u któregoś z legalnych bukmacherów online to możesz użyć nasz kod promocyjny i odebrać bonusy na start. Więcej o promocjach znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Nowy bukmacher online

W 2020 roku na polski rynek zakładów bukmacherskich wkroczył nowy bukmacher online – Superbet. To firma wywodząca się z Rumunii, która wcześniej działa w Polsce od 2018 roku jako bukmacher stacjonarny. W styczniu Superbet pojawił się jako internetowy bukmacher.

superbet bonus

Nowi gracze bukmachera online Superbet mogą założyć konto z naszego linku promocyjnego i skorzystać z powitalnej promocji. Superbet oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 złotych, a także tydzień obstawiania bez ryzyka, gdzie można odebrać zwrot wynoszący nawet 500 złotych. Specjalnie dla klientów Zagranie Superbet online daje również freebet o wartości 30 PLN.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

30 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet jest wiarygodnym bukmacherem, którego twarzą jest Jerzy Dudek, były bramkarz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt. Oferta Superbet dostrzegana jest na międzynarodowych rynkach – to bukmacher online, który największe sukcesu notuje w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

W poprzednich latach poza Superbet nowym bukmacherem zostawali: Betfan i eWinner (2019 rok).

Typowanie u bukmachera online

Aby otrzymać szansę typowania meczów u bukmachera online, to najpierw trzeba zarejestrować konto. Po wybraniu bukmachera jesteś zobowiązany wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie trzeba podać dane osobowe (imię, nazwisko, adres) oraz dane do logowania (login, hasło). W ten sposób bukmacher może zweryfikować twoją tożsamość i mieć pewność, że z jego usług korzysta pełnoletnia osoba.

Obstawiając mecze u bukmachera online trzeba pamiętać także o podatku, jaki płacimy od każdego zakładu. Nie dziw się, że kiedy obstawiasz za 100 PLN, to faktyczna stawka wynosi 88 PLN. W Polsce obowiązuje podatek 12% od stawki każdego zakładu, a więc bukmacher online automatycznie pobiera podatek od twojego wkładu. Kolejna sprawa, to kiedy wygrasz większą kwotę powyżej 2280 PLN, to zapłacisz inny podatek dochodowy – 10%.

Korzystanie z bukmachera online może być dobrą rozrywką, a niekiedy sposobem na dodatkowy zarobek. Pamiętaj, by grać bezpiecznie. Legalny bukmacher online na swoich stronach oferuje mechanizmy, które zabezpieczają przed bankructwem lub uzależnieniem od hazardu. W edycji konta możesz ustalać limity na grę, tak by trzymać się odgórnie ustalonych zasad.