Bukmacher internetowy działa na podobnych zasadach, co stacjonarna placówka przyjmowania zakładów sportowych. W przypadku “buka” online wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobile – tam możesz stworzyć swój kupon, zapłacić stawkę oraz odebrać wygraną. Wszystko to działa szybko i sprawnie – bez wyjścia z domu możesz obstawiać mecze. To jednak nie jedyne atuty bukmachera internetowego. Sprawdź dokładnie, na czym polega bukmacher internetowy!

Bukmacher internetowy to efekt rozwoju technologicznego – tak jak banki i sklepy przeniosły się do internetu, tak i bukmacherzy zaczęli działać online. Jeśli możemy robić zakupy lub rezerwować wycieczki w internecie, to dlaczego nie mielibyśmy obstawiać zakładów bukmacherskich?

Bukmacher internetowy – co to?

Bukmacher internetowy to instytucja, która oferuje zakłady sportowe (przedmeczowe i “na żywo”) w trybie online, a więc za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobile. To serwis z zakładami bukmacherskimi, gdzie można robić kupony w oparciu o dostępną ofertę kursową na sporty i rozrywkę np. politykę. Aby móc obstawiać zakłady u bukmachera internetowego wcześniej trzeba założyć u niego konto podając prawdziwe dane osobowe. Oczywiście należy mieć ukończone osiemnaście lat.

Po rejestracji u bukmachera internetowego posiadamy indywidualne konto, które możemy doładować poprzez wpłatę środków finansowych. W ten sposób zyskujemy kapitał na typowanie zakładów. W tym miejscu warto przypomnieć, że odbierając bonusy bukmacherskie na start można zyskać darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka wraz z naszymi kodami promocyjnymi.

Wygrane, jakie uzyskamy u bukmachera internetowego możemy wypłacić na swój indywidualny rachunek bankowy.

Bukmacher internetowy – gdzie grać?

Internet jest nieograniczonym medium, ale w zakładach bukmacherskich panują pewne warunki prawne. W zgodzie z polską ustawą hazardową z terytorium RP można korzystać ze stron internetowych legalnych bukmacherów. W tym przypadku “legalny bukmacher”, to firma, która otrzymała zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. Skąd wiedzieć, że obstawiasz u legalnego bukmachera? Każdy z takich operatorów musi mieć zakończenie strony w formie .pl – np. betfan.pl, ewinner.pl czy efortuna.pl.

bukmacher

Na portalu Zagranie.com prezentujemy bonusy i opinie tylko o legalnych bukmacherach online. Nie wiesz, jakiego bukmachera internetowego wybrać? Sprawdź nasz ranking: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Bukmacher internetowy – oferta

Internetowi bukmacherzy posiadają znacznie szerszą ofertę od tych stacjonarnych. Najlepszy bukmacher internetowy np. STS i Fortuna oferuje ponad 30 dyscyplin sportowych, setki lig, a to wszystko możliwe do obstawiania w trybie przedmeczowym i jako zakłady live. Dodatkowo bukmacherzy internetowi pozwalają obstawiać inne zdarzenia z życia społecznego: politykę, show-biznes lub programy talent-show. Oferty online są wzbogacane również sportami wirtualnymi oraz zakłady na gry karciane (np. Betgames).

Dużą przewagą bukmachera internetowego nad naziemnym jest to, że online można obstawiać przez całą dobę o dowolnej porze. Z punktu widzenia graczy ważnym aspektem są również bonusy – u bukmacherów internetowych można odebrać bonus za rejestrację, a także w trakcie obstawiania korzystać ze stałych promocji np. na wybrane mecze lub zakłady akumulowane.

Bukmacher internetowy – TOP 3

Zajmując się bukmacherami online mamy swoich faworytów, których możemy polecić do obstawiania przez internet. Z grona wszystkich legalnych “buków” wybraliśmy trzech operatorów, u których bez wahania możesz zarejestrować konto i typować mecze.

#1 Bukmacher STS

STS to bukmacher internetowy, który działa również za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Zakłady w STS obstawisz na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji na systemy iOS/Android. STS to bardzo szeroka oferta zakładów bukmacherskich na sport, politykę rozrywkę oraz dodatkowe sekcje jak sporty wirtualne i Betgames. To najczęściej wybierany bukmacher online. Z nowości jakie oferuje STS, to cash out i STS TV – transmisje live z meczów.

Zakładając internetowe konto w STS możesz wpisać nasz kod promocyjny: 1299PLN i odebrać trzy bonusy: 29 PLN darmowy zakład, 30 PLN zakład bez ryzyka i 100% bonus do 1200 PLN.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

#2 Bukmacher Fortuna

Fortuna to bukmacher świetnie radzący sobie w internecie i w lokalach naziemnych. Fortuna wyróżnia się wysokimi kursami, bogatą ofertę i narzędziami early cash out i Fortuna TV. To bukmacher oferujący zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych, które obstawisz na stronie efortuna.pl i aplikacji mobile na iOS/Android. W Fortunie poza sportem możesz obstawić poltykę i rozrywkę, a także e-sport i sporty wirtualne.

Nasz kod promocyjny u bukmachera internetowego Fortuna to: 2230PLN. To hasło obliguje cię do otrzymania bonusu freebet na start 20 PLN (po weryfikacji danych), a także zakłady bez ryzyka 210 PLN i bonusu 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

#3 Bukmacher Betclic

Betclic to uznany bukmacher internetowy, który jest nie tylko w Polsce, a także w innych krajach europejskich. W naszym kraju oferta Betclic dostępna jest pod adresem betclic.pl i mobilnej aplikacji na telefony z systemem Android oraz iOS. Betclic to zakłady bukmacherskie z ponad 30 sportów w trybie przedmeczowym i live. To również podwyższone kursy BOOST oraz transmisje live w Betclic TV z meczów np. piłki nożnej, tenisa i koszykówki. Oczywiście, jak przystało na bukmachera o tej renomie, znajduje się u niego również cash out.

Rejestrując internetowe konto w Betclic możesz wybrać 1 z 3 kodów promocyjnych na bonus powitalny. Najwięcej zapewnia kod: 550PLN, który pozwala obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 550 PLN.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pozostali legalni bukmacherzy to: Betfan, eWinner, Superbet, Totolotek, LVBET, PZBUK, Totalbet, Etoto, Noblebet i BetX.

Co to jest bukmacher internetowy?

Bukmacher internetowy to firma bukmacherska, która przyjmuje zakłady za pośrednictwem internetu - strony www i aplikacji mobile.

Gdzie znaleźć legalnego bukmachera internetowego?

Legalni bukmacherzy internetowi to: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, eWinner, Totolotek, PZBUK, LVBET, Superbet, Totalbet, Etoto, Noblebet i BetX.

Czy bukmacher internetowy oferuje bonus?

Tak, to domena bukmacherów internetowych, którzy przyzwyczaili typerów od oferowania bonusów i promocji. Nowi gracze mogą skorzystać z kodów promocyjnych, z kolei stali klienci mają do wyboru bonusy na mecze i wydarzenia sportowe.

Zaloguj się aby dodawać komentarze