W ostatnim czasie informowaliśmy Was o kilku umowach, które zostały zawarte pomiędzy klubami Ekstraklasy, a legalnymi bukmacherami. Dzisiaj schodzimy poziom niżej, ponieważ w 1. Lidze również dzieją się ciekawe rzeczy. Fortuna ogłosiła rozpoczęcie współpracy sponsorskiej z Radomiakiem Radom!

Radomiak Radom gra w 1. Lidze z Fortuną!

Obie strony w ubiegłym tygodniu poinformowały o rozpoczęciu współpracy. Kontrakt został podpisany na rok, a kibice będą mieli okazję brać udział w specjalnych akcjach promocyjnych organizowanych przez bukmachera. Do tego, na stadionie beniaminka pojawią się nośniki reklamowe nowego sponsora. Współpraca będzie również widoczna w mediach społecznościowych.

Leszek Haba, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie: Fortuna zawsze chętnie nawiązuje współpracę z klubami znanymi z dobrej organizacji oraz licznej grupy kibiców, przychodzących na mecze swojego zespołu. Radomiak z pewnością spełnia te kryteria, więc z radością przyjęliśmy informacje o jego awansie do Fortuna 1 Ligi i postanowiliśmy zostać partnerem klubu w inauguracyjnym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Wierzę, że piłkarze z Radomia nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i szybko staną się jedną z najmocniejszych drużyn w Fortuna 1 Lidze.

Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka Radom: – Cieszymy się, że tak prestiżowy partner, jakim niewątpliwie jest Fortuna, obdarzył nas swoim zaufaniem i zdecydował się na dołączenie do rodziny Radomiaka.

Radomiak Radom jest beniaminkiem 1. Ligi, jednak już w pierwszej kolejce pokazali, że nie będą chłopcem do bicia, wygrywając na swoim boisku z jednym z faworytów do awansu – GKS’em Tychy 2:1.