Bukmacher Fortuna – co to jest kupon bezpieczny?

Prawdziwy koszmar dla każdego gracza zakładów bukmacherskich stanowi przegrany kupon z powodu jednego nietrafionego typu. Właśnie, dlatego powstała specjalna promocja dla typerów, którzy gustują w obstawianiu AKO. Zapoznaj się z Fortuna, co to jest kupon bezpieczny i w jaki sposób z niego skorzystać!

 

Sposób dla graczy Fortuna, co to jest kupon bezpieczny?

Zakłady złożone (AKO) nie są wcale taką prostą sprawą. Aby je wygrywać, należy posiadać znaczne doświadczenie w typowaniu i oczywiście niebywałą wiedzę sportową. Jeśli nie wiesz, czym jest kupon AKO, z chęcią wytłumaczymy Ci, o co w tym wszystkim chodzi.

Kupon AKO składa się z więcej niż jednego zdarzenia bukmacherskiego – może by ich 2, 4, 6, 10, ile tylko chcemy. Jednak dla stałego gracza obstawiającego tego typu zakłady, kupon złożony zaczyna się od 4 selekcji. Dlaczego akurat taka liczba? Wszystko za sprawą nazewnictwa, zakłady składające się kolejno z jednego, dwóch i trzech zdarzeń nazywane są singlem, doublem i treblem. To cała zagadka 🙂

Prawdą jest, że kupony AKO obstawiają dość często osoby nieznające się na zakładach bukmacherskich. Nie widzą, że to jedne z trudniejszych do wygrania. Wystarczy jedna pomyłka, aby przegrać cały kupon. Jednak w przypadku wygranej, suma wartości kursów może sprawić, że wygramy niezłą kwotę pieniężną.

 

Koło ratunkowe Fortuna, co to jest kupon bezpieczny? Dowiedz się więcej!

Chyba nikt nie przepada za przegrywaniem, w szczególności w przypadku nietrafienia jednego typu. Wie o tym każdy legalny bukmacher w Polsce. Właśnie, dlatego powstała promocja bezpiecznego kuponu, która nagradza odważnych graczy obstawiających kupony AKO.

Legalny bukmacher Fortuna, co to jest kupon bezpieczny? To nic innego jak ubezpieczenie postawionego zakładu bukmacherskiego. Promocja bezpiecznego kuponu polega na otrzymaniu możliwości popełnienia jednego błędu. Osoby obstawiające „taśmy” powinny być zadowolone z takiego obrotu wydarzeń. Oczywiście opisywana promocja dotyczy kuponów, na których znajduje się spora liczba zdarzeń bukmacherskich. Całkowity kurs bukmacherski takiego kuponu zależy od danego operatora zakładów wzajemnych.

Dzięki bezpiecznemu kuponowi wygrywamy nawet przy popełnieniu jednego błędu!

 

Gdzie można zagrać bezpieczny kupon bukmacherski?

Taki rodzaj promocji oferuje większość legalnych bukmacherów w Polsce. Jednak my proponujemy wybrać Fortunę, która posiada najniższy minimalny kurs na kupony AKO! Tylko w Fortunie maksymalny kurs jednego spotkania wynosi 3.50, a minimalny kurs całkowity 100. Do tego zwrot za jeden błąd wynosi 5x stawka kuponu, a maksymalna kwota zwrotu to 200 zł.

Należy pamiętać, że wybór promocji bezpiecznego kuponu uniemożliwia korzystanie z funkcji cash-out (pozwalającego zamykać zakłady przed ich zakończeniem). Z ubezpieczonego zakładu możemy skorzystać przez cały czas, promocja nie ma daty ważności.

 

Jak skorzystać z bezpiecznego kuponu w Fortunie?

U tego legalnego bukmachera nasze kupony będą jeszcze bezpieczniejsze. Po zalogowaniu się na swoje konto i zdecydowaniu, które zakłady bukmacherskie znajdą się na naszym kuponie – dodajemy kolejno wytypowane zdarzenia. W trakcie obstawiania kupon sam spełni warunki bezpiecznego zakładu w Fortunie.

W jaki sposób zauważymy, że typ kuponu automatycznie zmieni się na „bezpieczny”? Będzie to widoczne w tabelce z prawej strony. To nie lada ułatwienie dla graczy, ponieważ nie trzeba pamiętać o zmianie typu kuponu z AKO na „bezpieczny”. Legalny bukmacher Fortuna zrobi to za nas!

Poniżej przedstawimy przykładowy kupon bukmacherski, w którym zademonstrujemy zmianę typu z AKO na BEZPIECZNY. Pamiętaj, że w trakcie tworzenia kuponu, bukmacher wskaże moment, w którym zabraknie Ci jednego zdarzenia do uzyskania kursu potrzebnego przy zawieraniu kuponu bezpiecznego. Jeśli postawiony przez Ciebie kupon spełni warunki promocji, typ zakładu zostanie automatycznie zmieniony na kuponie. Taka informacja będzie widoczna w niebieskiej ramce.

Fortuna, co to jest kupon bezpieczny

Jakie zdarzenia można dodać do kuponu bezpiecznego?

W przypadku obstawiania kuponu bezpiecznego nie musimy trzymać się sztywno wyznaczonych zasad, dotyczących kategorii wydarzeń, mających znaleźć się na kuponie. Typować możemy wszystko od piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie, aż po snookera czy sporty wirtualne. Kupon bezpieczny można tworzyć z typów, jak i ze specjalnych podtypów znajdujących się na stronie Fortuny. Możliwe jest również ich dowolne łączenie ze sobą. Jedyne ograniczenie stanowi oferta na wydarzenia bukmacherskie proponowana przez operatora.

Nie ma żadnego problemu z połączeniem kilku zakładów z głównej oferty 1×2, handicapu oraz zakładami typu under/over – takie kupony to norma w AKO. Możemy również bazować na dokładnych wynikach meczowych i postawić takich zdarzeń kilkanaście z rzędu. Kupon AKO (bezpieczny) spełnia oczekiwania każdego gracza i pozwala mu na wybór tego, co w danej minucie ma ochotę obstawić.

Pamiętajmy, że w kuponach AKO chodzi jedynie o dobrą zabawę i dostarczanie sobie sportowych emocji przy oglądaniu spotkań! Zakłady sportowe nie stanowią formę rozrywki, nie metodę zarabiania środków pieniężnych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze