Wrzesień to czas powrotu do domów po wakacjach lub przedłużone wczasy dla studentów. Zastanawialiście się jednak, co jeżeli postawiliście kupon w punkcie stacjonarnym na wakacjach i chcecie teraz go wypłacić? Jak w takiej sytuacji postępują bukmacherzy? Sprawdźcie propozycję od forBET!

Bukmacher forBET – wypłata gdzie chcesz

forBET jest jednym z tych bukmacherów, o których można mówić, że jest przyjazny graczom. Teraz firma chwali się, że kupony zagrane w punktach stacjonarnych można wypłacić w innych lokalach bukmachera. Jeżeli zagrałeś coś, będąc przejazdem lub na urlopie, to nie musisz już wracać do punktu stacjonarnego, gdzie obstawiłeś spotkania. Teraz można odebrać wygraną w dowolnym innym miejscu, w którym swoje usługi świadczy forBET!

grafika forBET Jóźwiak

forBET bonus na grę

Pamiętajcie też, że bukmacherzy często oferują różne bonusy na grę. Nie inaczej jest tym razem, gdzie w forBET razem z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zgarnąć takie rzeczy jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacherzy swoimi ofertami na start chcą przyciągnąć jak najwięcej klientów. W forBET bonus powitalny wygląda przyjaźnie dla graczy i z całą pewnością warto się nad nim bliżej pochylić. W końcu do zgarnięcia jest 2400 złotych w formie bonusu i dodatkowe czternaście procent do wygranych. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze