Przed nami ostatnia kolejka Ligi Narodów, więc bukmacherzy postarali się o ciekawe bonusy na nią. Jednym z nich jest freebet w eWinner. W jaki sposób go odebrać i co jeszcze można otrzymać za obstawianie piłki nożnej? Oferta u tego operatora jest dość duża, więc sprawdźcie sami, co jest do zgarnięcia. 

Sprawdź bonusy w eWinner i zgarnij freebet 25 PLN!

Przed nami ostatnie mecze w fazie grupowej Ligi Narodów. Poznaliśmy już prawie wszystkie drużyny, które awansują do play-offów. Wśród nich są m.in. reprezentanci Francji, czy Hiszpanii. Dzisiaj do tego grona dołączą kolejne ekipy. Z ligi A największe szanse mają na to gracze Włoch i Belgii, którzy prowadzą w swoich grupach. Pierwsza z tych drużyn potrzebuje zwycięstwa z Bośnią, jeżeli Holendrzy pokonają naszych rodaków (a na to są duże szanse patrząc na formę Polaków). Z kolei Belgom wystarczy jedynie remis, gdyż aktualnie mają dwa punkty przewagi nad Duńczykami.

ewinner baner na ligę narodów

Bukmacherzy postawili z tej okazji na ciekawe promocje. W eWinner możecie wygrać bonus o wartości 25 złotych w postaci freebetu. Aby móc go zdobyć należy obstawić kupon za dokładnie 49 złotych. Muszą się na nim znaleźć co najmniej dwa zdarzenia z oferty piłki nożnej z łącznym kursem 2.50. Jeszcze tego samego dnia otrzymacie darmowy zakład od bukmachera. Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady LIVE. Mogą być to kupony zarówno SOLO, jak i AKO. Minimalny kurs to 1.50, a maksymalny 10.00. 

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie otrzymać szereg bonusów. Jeżeli podacie wspomniany kod podczas rejestracji, to otrzymacie od bukmachera pakiet startowy. W ramach niego zgarniecie:

  • 155 złotych bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze