Bukmacherzy coraz częściej angażują się w sponsorowanie różnych sportów. Szczególnie widoczne jest to w przypadku sportów walki. Swoją współpracę z GROMDĄ ogłosił Betclic. Firma będzie współpracować ze sztukami walki przy okazji gali, która będzie miała miejsce 28 sierpnia w Warszawie. 

Betlic sponsorem GROMDA 2

Betclic ogłosił, że został głównym sponsorem drugiej gali GROMDA 2, która zostanie zorganizowana w Warszawie. Bukmacherzy coraz częściej wkraczają do świata sportu, co jest z korzyścią dla wszystkich. Dzięki współpracy tej firmy z projektem m.in. Mateusza Borka, klienci Betclic mogą liczyć na dodanie zakładów do oferty. Na ten moment można obstawiać m.in. to, kto wygra całą galę, a kursy już są bardzo wysokie, bo zaczynają się od 3.15.

betclic gromda kursy

Jak sam Betclic poinformował w informacji prasowej: za nami I edycja GROMDY,  której zwycięzcą okazał się Krystian Kuźma pseudonim „Tyson”. Podczas piątkowej gali, która odbędzie się w hali Global Expo w Warszawie, dowiemy się, kto zmierzy się w wielkim finale, ze wspomnianym Tysonem. Stawką będzie aż 100 000 zł i szansa dla zwykłych chłopaków z ulicy na dołączenie do profesjonalnego świata sportów walki na dłużej! Tylko jeden z nich wygra główną nagrodę, więc szykują się prawdziwe gromy w ringu! Widać, że bukmacher wiąże przyszłość ze sportami walki i chce dać szanse młodym ludziom.

koike

Dla kibiców gala będzie dostępna do obejrzenia w formacie PPV. Nie powinno to nikogo specjalnie dziwić, gdyż w sportach walki jest to popularna rzecz. Jednak bukmacherzy coraz częściej decydują się na wspieranie swoich własnych telewizji, więc być może wkrótce zobaczymy też na ich stronach transmisje z różnych gali sportów walki. Dla kibiców na pewno dobrą wiadomością jest to, że Betclic bardzo interesuje się tą dziedziną sportu, a wcześniej zainwestował m.in. w FAME MMA. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze