Liga Mistrzów i Liga Europy przynoszą zazwyczaj dużo emocji, a teraz razem z nimi można zgarnąć też dodatkową kasę. Bukmacherzy postawili na szereg bonusów, a jednym z nich są pieniądze od Betclic, które rozda w ramach akcji promocyjnej. Do tego możecie też otrzymać pakiet startowy, za założenie konta z naszym kodem rejestracyjnym.

Sprawdź promocję u bukmachera Betclic na europejskie puchary!

Trzecia kolejka Ligi Mistrzów i Ligi Europy przyniesie nam kilka ważnych rozstrzygnięć, w tym wyjaśni się też sytuacja Lecha Poznań w grupie, który powalczy o pierwsze punkty ze Standardem Liege. Oprócz tego na boiska wybiegną też m.in. reprezentanci Tottenhamu, PSG, czy Barcelony. Najlepsi zawodnicy na świecie z całą pewnością zapewnią nam dużo emocji, więc nic dziwnego, że bukmacherzy postawili na szereg bonusów. W przypadku Betclica mowa nawet o 80 złotych na grę więc warto sprawdzić, jak można je zgarnąć.

Betclic bonus

W dniach 03.11-05.11 należy obstawiać kupony z Ligą Mistrzów i Ligą Europy. Minimalny kurs to 1.50, a stawka nie może być mniejsza niż 20 złotych. Obowiązują jedynie zakłady wielokrotne, przedmeczowe i live. Za dwa trafione zakłady zgarniecie 20 złotych, w przypadku trzech jest to już 40 złotych, a pięć zakładów zapewni Wam dodatkowe 80 złotych w formie bonusu od bukmachera. Aby móc go później wypłacić, należy obrócić nim sześciokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Czas na to wynosi aż 30 dni, więc jest to dość długo. 

U legalnego bukmachera Betclic możecie również otrzymać pakiet startowy, w którym są dwa dodatkowe bonusy. Jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 550PLN, to otrzymacie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze