W sobotę będziemy świadkami spotkania w Ekstraklasie, w którym Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Pogonią Szczecin. Pogoń znajduję się dość wysoko w tabeli, z kolei Termalica jest blisko miejsc spadkowych z Ekstraklasy. Pomimo tego w bezpośrednim starciu na pewno nie powinno być nudno. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Termalici z Pogonią Szczecin.

Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin – gdzie oglądać dzisiaj?

Podczas dzisiejszych spotkań w Ekstraklasie będziemy mieli przyjemność obejrzeć m.in. mecz Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin. Pogoń jest tutaj faworytem tego spotkania, jednak wiemy, że goście potrafią zaskakiwać jak mało kto w tej lidze. Czy padnie tu wiele bramek i trzy punkty pojadą do Szczecina? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin i zobacz, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Pamiętaj, żeby również, aby zaznajomić się z naszymi typami dnia

Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin będzie za darmo do obejrzenia na Canal+ Online. Normalnie trzeba zapłacić za abonament sportowy, ale dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner da się to ominąć. Jak to działa? Niżej o tym piszemy!

Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Bruk-Bet Termalica a Pogonią Szczecin będziesz mógł obejrzeć w TV. Wystarczy, że będziesz postępował krok po kroku według tej instrukcji:

  1. załóż nowe konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Termalica – Pogoń? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane w Canal+ Online, które ma np. aplikację mobilną. Pamiętaj, że za rejestrację w eWinner będziesz mógł odebrać voucher na tę platformę streamingową!

Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin: zapowiedź meczu

Spotkanie Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin nie powinno być nudne. Wiemy, że obie drużyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Możemy się tylko zastanawiać ile w tym spotkaniu padnie goli, dlatego warto zapoznać się z typami dnia, które są opisywane przez naszych specjalistów.

Zdjęcie: PressFocus

O której Termalica zagra z Pogonią?

Mecz Bruk-Bet Termalica - Pogoń Szczecin został zaplanowany na godzinę 15:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie tych drużyn?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze