Bristol Rovers – Norwich: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.01.2024

Piłkarz Norwich prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Bristol Rovers – Norwich? W środę czekają nas kolejne 3 rewanżowe spotkania w Pucharze Anglii! Jednym z nich będzie rywalizacja Przemysława Płachety i jego Norwich z niżej notowanym Bristol. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia danych o transmisji w TV i streamów online z tego meczu.

Bristol Rovers – Norwich na żywo w TV

Rywalizacja Bristol Rovers z Norwich zapowiada się do prawdy bardzo ciekawie! Nie dość, że w spotkaniu tym może wystąpić Przemysław Płacheta, to mamy tu do czynienia z dwiema ekipami, które grają otwartą i ciekawą dla oka piłkę! Pierwszy mecz tych klubów zakończył się remisem 1:1, zaś do rewanżu dojdzie w tę środę, a zatem 17. stycznia 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Z transmisją w Polsce nie będzie żadnego kłopotu, bo chociaż nie odnajdziemy jej na żywo w TV, to w Internecie znajdziemy masę legalnych i bezpiecznych streamów online!

Bristol Rovers – Norwich gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkania Pucharu Anglii w TV zwykle pokazywane są w Eleven Sports, jednak tego meczu na wspomnianych programach w telewizji nie znajdziemy. W takim wypadku polecam zajrzeć do Internetu i skorzystać z legalnych streamów online. Część z nich jest całkowicie darmowa i zalicza się do nich między innymi transmisja w Superbet TV. Właśnie tam odnajdziemy bezpieczny i całkowicie darmowy stream online, do włączenia którego potrzebne będzie tylko i wyłącznie zarejestrowane w Superbet konto gracza. Nic prostszego!

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Bristol Rovers – Norwich w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Bristol Rovers – Norwich?

Okazuje się zatem, że środowe spotkanie Bristol Rovers – Norwich będziemy w stanie obejrzeć wyłącznie w Internecie. Dobrą informacją jest jednak ta, że streamy online w transmisjach bukmacherów są w większości darmowe. Osobiście polecam opcję z Superbet TV, którą to opisałem w powyższym akapicie. Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i odpalić stream online z omawianej rywalizacji Pucharu Anglii. Oby okazała się ona ciekawa i tego Wam na koniec życzę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze