Brighton – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.01.2024

Lewis Dunk podczas meczu

Gdzie oglądać Brighton – Wolves? W poniedziałek zakończymy trwającą już ponad tydzień 21. kolejkę Premier League, a to za sprawą ciekawie zapowiadającej się rywalizacji Brightonu z Wolves. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zainteresowanych zapraszam zatem do sprawdzenia krótkiego artykułu.

Brighton – Wolves, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja, o której mowa, będzie ostatnim spotkaniem w ramach 21. kolejki angielskiej Premier League. Ta została rozłożona na 2 weekendy i właśnie 22. stycznia 2024 roku zobaczymy ostatni mecz w jej ramach. Samo starcie ma rozpocząć się o godzinie 20:45 polskiego czasu, w ciekawym terminie dla kibiców! Przechodząc już do transmisji, niestety fani w Polsce nie będą mieli możliwości skorzystania z relacji w TV. Niektóre starcia Premier League pokazywane są co prawda na kanałach Canal+, jednak w tym przypadku podobnej alternatywy niestety zabraknie.

Brighton – Wolves: transmisja i stream online za darmo

O ile w Polsce nie znajdziemy transmisji w TV z meczu Brighton – Wolves, o tyle skorzystać będzie można z legalnego i dostępnego dla kibiców streamu online! Taki rodzaj transmisji zostanie pokazany na platformie, która posiada prawa transmisyjne do wszystkich meczów ligi angielskiej, a zatem w Viaplay. Niestety nie mówimy tu o darmowej opcji, ponieważ u tego wydawcy należy wykupić miesięczny pakiet, który w obecnej chwili warty jest 55 PLN. Będzie to jednak jedyna legalna możliwość, by cieszyć się emocjami związanymi ze spotkaniem 21. kolejki.

Gdzie oglądać Brighton – Wolves?

Zbliżając się powolutku do końca tego tekstu, wychodzi na to, że rywalizację Brightonu z Wolves w Polsce będzie można obejrzeć tylko z jednego legalnego źródła. Tym będzie Viaplay, a zatem serwis streamingowy, który pokazuje wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy w sieci. W przypadku meczu na The Amex darmowych i sprawdzonych alternatyw na horyzoncie nie widać, jednak kibice piłkarscy mogą zerknąć na transmisje bukmacherów. Tam znajdziecie inne ciekawe starcia piłki nożnej na żywo i za darmo! Powodzenia i wielu emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze