Brighton – Sheffield: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2023

Piłkarze Brightonu po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Brighton – Sheffield? Polscy kibice na powrót do gry Jakuba Modera czekali już ponad 1.5 roku. Okazuje się, że nasz pomocnik może zaliczyć w niedzielę epizod na poziomie Premier League, a to w ramach meczu Brightonu z Sheffield. Jeżeli chcecie więc zobaczyć ten mecz na żywo i potencjalny powrót Modera na boisko, to zapraszam do sprawdzenia poniższego tekstu, z którego dowiecie się, gdzie oglądać niedzielne zawody na Amex Stadium!

Brighton – Sheffield, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Brightonu z Sheffield jest ostatnim meczem jednych i drugich przed przerwą na zgrupowania reprezentacji. Spotkanie to oczywiście rozegrane zostanie w ramach 12. kolejki angielskiej Premier League. Faworytami tej batalii są gospodarze, jednak czy Mewom faktycznie uda się zainkasować komplet punktów w starciu z beniaminkiem? Przekonacie się o tym oglądając to starcie na żywo. Rozpocznie się ono 12. listopada 2023 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Transmisji w TV niestety nie znajdziemy na żadnym kanale, jednak dostępny będzie legalny stream online, o którym już teraz powiem więcej!

Brighton – Sheffield: transmisja i stream online za darmo

Ewentualny powrót do gry Jakuba Modera, jak i całe spotkanie Brightonu z Sheffield będzie można zobaczyć na żywo w formie streamu online, o czym już przed momentem napisałem. 100% praw transmisyjnych do Premier League do końca bieżącego roku posiada Viaplay i to właśnie w serwisie streamingowym tego wydawcy odnajdziemy transmisję ze spotkania na The Amex. Oczywiście, jak to zwykle w przypadku takich serwisów bywa, niestety konieczny będzie zakup odpowiedniego pakietu. W międzyczasie polecam zerknąć na kursy bukmacherskie dotyczące właśnie tego starcia:

Gdzie oglądać Brighton – Sheffield?

Niedzielną rywalizację Brightonu z Sheffield będzie zatem można obejrzeć z jednego źródła, którym jest Viaplay. Niestety powyższa opcja wiąże się z dodatkowymi kosztami, bo odpowiedni pakiet u tego wydawcy kosztuje, a legalnych możliwości za darmo brakuje. Polecam natomiast zerknąć na transmisje u bukmacherów, by nie przegapić żadnego ciekawego meczu w niedzielę. Powodzenia i masy emocji przy okazji rywalizacji na The Amex!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze