Brighton – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.03.2024

Lewis Dunk biegnący za piłką

Gdzie oglądać Brighton – Nottingham? Najpewniej wszyscy kibice Premier League w niedzielę czekać będą na danie główne, czyli mecz Liverpoolu z Manchesterem City! Nieco wcześniej odbędzie się jednak inna ciekawa potyczka, a mianowicie rywalizacja Brightonu z Nottingham. Jeżeli chcecie przeczytać o dostępnej transmisji w TV i streamach online z tego starcia, to poniżej odnajdziecie tego rodzaju informacje!

Brighton – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Brightonu z Nottingham będzie jednym z czterech niedzielnych potyczek na poziomie Premier League i poprzedzi największy hit 28. kolejki, czyli starcie Liverpoolu z Manchesterem City! Z uwagi na kiepską ostatnio dyspozycję Mew, sam mecz na The Amex może być naprawdę ciekawy i wyrównany. Start zawodów wyznaczony został na 10. marca 2024 roku i godzinę 15:00 czasu polskiego. Przechodząc już do dostępnych rozwiązań i możliwości zobaczenia go na żywo, skorzystać niestety nie będzie można z transmisji w TV. Stacja Canal+ pokazuje 2 starcia ligi angielskiej na weekend, jednak tym razem postawił na transmisję innych meczów.

Brighton – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Brakiem transmisji w TV z omawianej potyczki nie ma co się przesadnie przejmować ponieważ w dobie dzisiejszych czasów większość ciekawych gier piłkarskich pokazywanych jest również w Internecie! Taką też sytuację mamy w przypadku rozgrywek Premier League, do pokazywania których prawo posiada operator Viaplay. W internetowym serwisie tego wydawcy bez problemu znajdziemy bezpieczny i legalny stream online. Drugą stroną medalu jest jednak konieczność wcześniejszej zapłaty za miesięczny pakiet. A jak niedzielne starcie na The Amex postrzegają bukmacherzy?

Gdzie oglądać Brighton – Nottingham?

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League w Polsce, to jeszcze przez jakiś czas wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy pokazywane będą w serwisie Viaplay. Obecnie 2 spotkania na kolejkę pokazywane są w Canal+ Online, jednak w przypadku tego konkretnego starcia jedyną dostępną i legalną opcją będzie serwis streamingowy Viaplay i transmisja udostępniana właśnie tam! Mi pozostało życzyć jak najlepszych wrażeń podczas oglądania niedzielnej batalii na The Amex Stadium!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze