Brighton – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.07.2023

Sandro Tonali podczas meczu

Gdzie oglądać Brighton – Newcastle? Podczas trwającego okresu przygotowawczego do kampanii 2023/24 dochodzi do wielu ciekawych gier – również bezpośrednich między klubami z Premier League! Takim meczem będzie chociażby rywalizacja dwóch rewelacji poprzedniego sezonu, a więc Brighton – Newcastle! Gdzie i w jaki sposób obejrzeć tą batalię na żywo i z polskim komentarzem? Zapraszam do sprawdzenia.

Brighton – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Zarówno zespół Brightonu, jak i ekipa Newcastle w kampanii 2022/23 dała kibicom masę emocji i zachwyciła swoją grą wielu kibiców! Także podczas sezonu 2023/24 obydwa kluby najpewniej powalczą o najwyższe lokaty, a ich spotkanie towarzyskie powinno być ciekawym widowiskiem i zapewnić fanom masę wrażeń! Niestety mecz ten nie zostanie pokazany na żywo w TV, gdyż żadna stacja nie zdecydowała się na wykupienie praw transmisyjnych.

Brighton – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Omawiane spotkanie nie zostanie co prawda pokazane w TV, jednak będzie można obejrzeć je w Internecie za sprawą streamu online! Samo spotkanie zaplanowane zostało na 29. lipca 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 01:30 z racji na teren jego rozgrywania. Stream online, o którym przed sekundką wspomniałem znajdziecie natomiast u operatora Viaplay, który już niebawem pokaże wszystkie spotkania sezonu Premier League! W jaki sposób zyskać dostęp do transmisji z meczu Brighton – Newcastle?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brighton – Newcastle

Gdzie oglądać Brighton – Newcastle?

Okazuje się zatem, że najlepszym wyjściem na obejrzenie meczu Brighton – Newcastle na żywo będzie transmisja w Viaplay. Serwis ten nie pokazuje co prawda wszystkich gier towarzyskich, jednak akurat to konkretne spotkanie będzie dostępne w jednym z największych serwisów streamingowych. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w poprzednich meczach, tak i tym razem piłkarze Brightonu i Newcastle dostarczą nam wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze