Brighton – Marsylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.12.2023

Adam Lallana uspokajający kolegów

Gdzie oglądać Brighton – Marsylia? W Lidze Europy występują drużyny, które spokojnie mogłyby mierzyć się w najlepszych klubowych rozgrywkach, a więc Champions League! Do takich klubów należą chociażby Brighton i Marsylia, jednak drużyny te zmierzą się dziś w starciu Ligi Europy, a stawką zmagań będzie zwycięstwo w grupie. Gdzie i jak obejrzeć na żywo angielsko-francuską batalię? Zapraszam do lektury.

Brighton – Marsylia, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Brightonu z Marsylią zapowiada się niezwykle ciekawie i co więcej, zadecyduje ono o tym, kto wygra całą grupę w Lidze Europy! Warto dodać, że obydwa kluby z reguły prezentują ofensywną i ciekawą piłkę, a co za tym idzie, batalia na The Amex powinna być bardzo interesującym meczem! Spotkanie to rozpocznie się już w najbliższy czwartek, a więc 14. grudnia 2023 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Przechodząc już do kwestii transmisji na żywo, meczu tego niestety nie znajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Spokojnie można będzie jednak wykorzystać stream online, do czego już przechodzę!

Brighton – Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Wielu kibiców preferuje oglądanie meczów piłkarskich w formie streamów online, a bardzo popularny stał się ostatnio chociażby Superbet TV, gdzie znajdziemy masę ciekawych gier! W przypadku rywalizacji Brightonu z Marsylią, starcie to będzie jednak dostępne tylko i wyłącznie w płatnym serwisie streamingowym Viaplay. Operator póki co posiada na wyłączność prawa do pokazywania meczów Ligi Europy na żywo i właśnie tam odnajdziemy starcie Brighton – Marsylia na żywo. Na marginesie, zerknijcie koniecznie na aktualne kursy bukmacherskie dotyczące tego starcia:

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:43, 27 lutego 2024 08:43.

Gdzie oglądać Brighton – Marsylia?

Odpowiadając zatem na powyższe pytanie i niejako podsumowując cały tekst, spotkanie Brightonu z Marsylią obejrzymy w Polsce tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Dostęp do streamów online u tego operatora niestety jest płatny, a alternatyw w przypadku Ligi Europy brakuje. Warto jednak zerknąć na aktualne transmisje live u bukmacherów, by nie przegapić żadnego ciekawego spotkania! Polecam więc sprawdzić i życzę jak największych emocji przy okazji czwartkowego starcia LE!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze