Brighton – Manchester United: kurs 150.00 za wygrany zakład 1X2

Rasmus Hojlund po strzeleniu gola

Jednym z ciekawszych spotkań w ramach ostatniej kolejki Premier League będzie rywalizacja Brightonu z Manchesterem United! Przy okazji tego meczu można skorzystać z najnowszej promocji bukmachera Superbet i obstawić zwycięstwo wybranego zespołu po specjalnym kursie 150.00! Jak dokładnie wziąć udział w takiej promocji i zagrać o 300 PLN w bonusie?

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Bukmacher Superbet zasłynął z proponowania wielu ciekawych promocji i bonusów dla nowych graczy. Podobną ofertę zaproponował również przy okazji ostatniej kolejki Premier League! Teraz możecie założyć konto w Superbet z naszym kodem promocyjnym, a następnie obstawić zwycięstwo Brightonu z Manchesterem United po promocyjnym kursie 150.00! Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej oferty powitalnej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Brightonu lub Manchesteru United (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Zespół Brightonu od kilku kolejek nie ma już żadnych szans na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Co innego Manchester United, który w środku tygodnia wygrał u siebie z Newcastle i zwiększył swoje szanse na promocję do Ligi Europy! Wydaje się, że nieznacznymi faworytami niedzielnego meczu na The Amex są Czerwone Diabły. Polecam więc skorzystać ze specjalnej promocji w Superbet i zagrać zwycięstwo gospodarzy lub gości i powalczyć o 300 PLN bonusu. Powodzenia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze