Brighton – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.05.2023

Lewis Dunk w pojedynku z Philem Fodenem

Gdzie oglądać Brighton – Manchester City? W miniony weekend ekipa Manchesteru City zapewniła sobie siódmy tytuł mistrzowski w erze Premier League! Obywatele rozegrają w obecnym sezonie ligowym jeszcze 2 mecze, a tym pierwszym w kolejności będzie zaległe starcie z Brightonem, który walczy o awans do europejskich pucharów. Batalia ta powinna być bardzo ciekawa, a my w poniższym tekście odpowiemy na pytanie gdzie i w jaki sposób obejrzeć ją na żywo. Zapraszam do lektury.

Brighton – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, spotkanie na The Amex będzie zaległym meczem z 32. kolejki, a więc będzie też jedynym wtorkowym starciem Premier League. O ile Manchester City osiągnął już swój cel i wygrał kolejne mistrzostwo kraju, o tyle Brighton wciąż bije się o miejsce w europejskich pucharach, a co za tym idzie, mecz ten na pewno będzie piekielnie zacięty i ciekawy! Rozpocznie się on 24. maja o godzinie 21:00 polskiego czasu, a transmisję znajdziemy tylko w internecie. Żadna stacja telewizyjna nie pokaże bowiem omawianego starcia na żywo.

Brighton – Manchester City: transmisja i stream online za darmo

A w jaki sposób zobaczyć zmagania Mew z Obywatelami w sieci i na żywo? Operatorem pokazującym absolutnie wszystkie starcia Premier League w sezonie 2022/23 jest Viaplay. Owy serwis streamingowy oferuje swoim klientom nie tylko jakość obrazu w HD, ale także polski komentarz ekspertów od ligi angielskiej! Niestety taki rodzaj transmisji nie będzie darmowy, jednak dostęp do usług Viaplay zyskacie za stosunkowo niewielkie pieniądze! Więcej na ten temat w poniższym regulaminie i instrukcji dotyczącej rejestracji:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brighton – Manchester City

Gdzie oglądać Brighton – Manchester City?

Wspomniałem już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku. Pisałem też o streamie online na stronie internetowej. Na koniec poinformuję więc o możliwości obejrzenia potyczki Brighton – Manchester City na smartfonie, na który należy pobrać aplikację operatora Viaplay. Możliwości na obejrzenie omawianej potyczki jest więc kilka, a ja na koniec zachęcę do zerknięcia na transmisje live i życzę Wam już jak największej liczby emocji i przyjemnego oglądania poniedziałkowego starcia Mew z Obywatelami!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze