Brighton – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.08.2023

van Hecke i De Zerbi po wygranym meczu

Gdzie oglądać Brighton – Luton? Pierwsza kolejka Premier League to coś, na co czekało wielu kibiców piłki nożnej! W poprzednim sezonie gwarancją emocji w lidze angielskiej była ekipa Brightonu i najpewniej podobnie będzie w nowej kampanii. Mewy w pierwszej kolejce zmierzą się z beniaminkiem z Luton, a gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie? Zapraszam do sprawdzenia.

Brighton – Luton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Brightonu z Luton w ramach 1. kolejki Premier League zapowiada się do prawdy znakomicie! Mewy grają przecież ofensywny i ciekawy dla oka futbol, natomiast beniaminek z Luton ma być powiewem świeżości w angielskiej ekstraklasie. Spotkanie to będzie jednym z sześciu sobotnich batalii i rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety kibice nie będą mieli możliwości obejrzenia tego starcia w telewizji, jednak będzie można to uczynić za sprawą streamu online, o którym już teraz piszemy więcej!

Brighton – Luton: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już, że mecz Brighton – Luton obejrzycie w formie streamu online, to czas na szczegóły takiej transmisji. Operatorem, który posiada prawa transmisyjne do meczów Premier League jest Viaplay i to właśnie na jego antenach zobaczycie spotkanie Mew z beniaminkiem. Stream online na stronie Viaplay nie będzie darmowy, jednak za stosunkowo niewielkie pieniądze zyskać możecie miesięczny dostęp do gier ligi angielskiej! W jaki dokładnie sposób?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brighton – Luton

Gdzie oglądać Brighton – Luton?

Wspomniałem już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku. Pisałem też o streamie online na stronie internetowej. Na koniec poinformuję więc o możliwości obejrzenia potyczki Brighton – Luton na smartfonie, na który należy pobrać aplikację operatora Viaplay. Możliwości na obejrzenie omawianej potyczki jest więc kilka, a ja na koniec zachęcę do zerknięcia na bonusy bukmacherskie na polskim rynku i życzę Wam już jak największej liczby emocji i przyjemnego oglądania sobotniego starcia Mew z beniaminkiem!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze