Brighton – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.01.2023

Cody Gakpo dający instrukcję kolegom Gdzie oglądać Brighton – Liverpool? Będący w co najwyżej średniej formie Liverpool w najbliższą sobotę wybierze się na Amex Stadium, by zmierzyć się z Brightonem wciąż kontuzjowanego Kuby Modera. Mecz ten powinien być bardzo dobrym i wyrównanym widowiskiem i zdecydowanie warto będzie obejrzeć go na żywo! Gdzie znaleźć można streamy online i transmisję z owego spotkania? Zapraszam do lektury.

Potyczka Brightonu z Liverpoolem to zaledwie jedno z sześciu zaplanowanych na sobotę gier angielskiej Premier League! Spotkanie to, podobnie jak inne mecze tej kolejki zobaczyć można będzie w Viaplay. Jak zarejestrować się na owym portalu i zdobyć dostęp do transmisji z tych zawodów?

 1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
 2. Zaloguj się na konto
 3. Przejdź do sekcji TV
 4. Oglądaj mecz Brighton – Liverpool

Brighton – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Brightonu z Liverpoolem powinno być jednym z najciekawszych, sobotnich meczów piłkarskich. Jeśli więc chcesz obejrzeć ten mecz, to powyżej opisałem, w jaki sposób zdobyć dostęp do kanałów stacji Viaplay, która oferuje transmisję z tego starcia na żywo! Dopowiem jeszcze, iż rywalizacja na Amex Stadium rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00, a rozkład transmisji u legalnych bukmacherów znajdziecie tutaj!

Brighton – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli macie ochotę zobaczyć spotkanie Brightonu z Liverpoolem za pośrednictwem internetu, to wspomniany wyżej serwis Viaplay również oferuje taką możliwość! Stream online ze spotkania 20. kolejki Premier League będzie bowiem dostępny na stronie internetowej operatora, który w sezonie 2022/23 pokazuje absolutnie wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy i nie tylko! Jest to oczywiście w 100% legalna i bezpieczna opcja, która zastępuje pirackie streamy. Jeśli chcecie obstawić omawiane zawody, to warto skorzystać z potrojenia wpłaty u bukmachera Betfan i zrobić to za darmowe środki! Na jakiej zasadzie działa ta promocja?
 1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/betfan
 2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
 3. Wpłać minimum 50 PLN depozytu
 4. Otrzymasz 200% bonusu od tej wpłaty
 5. Maksymalny możliwy bonus wynosi 300 PLN
 6. Dzięki temu wpłacasz 150 PLN, a możesz grać aż za 450 PLN!
 7. Powodzenia w typowaniu!
betfan bonus 200%

Gdzie oglądać Brighton – Liverpool?

Wspomniałem już o możliwości obejrzenia meczu Brighton – Liverpool na telewizorze z funkcją SMART lub za pomocą streamu na stronie internetowej. Warto dodać, że jeśli zainstalujecie aplikację Viaplay na swój smartfon, to także na nim będziecie mogli zobaczyć zawody na Amex Stadium na żywo! Na koniec zaproszę do sprawdzenia naszej analizy i typów na starcie Brighton – Liverpool. Powodzenia! fot. Pressfocus
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze