Gdzie oglądać Brighton – Leeds? W sumie w kadrach Brightonu i Leeds znajdziemy aż 4 Polaków, jednak szanse na to, że którykolwiek rozpocznie sobotni mecz od 1. minuty są niewielkie. Być może okazję występu otrzyma Mateusz Klich, jednak by się o tym przekonać, najlepiej  włączyć transmisję tego starcia i obejrzeć je na żywo! W poniższym tekście opiszę, w jaki sposób tego dokonać – zapraszam do lektury.

Mecz Brightonu z Leeds będzie jednym z siedmiu, sobotnich potyczek w Premier League. Transmisję z tego spotkania obejrzeć będzie można w Viaplay, który gwarantuje możliwość zobaczenia tego meczu na żywo! Jak zdobyć dostęp do kanałów tej stacji?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brighton – Leeds
baner viaplay na PL

Brighton – Leeds, transmisja na żywo w TV

Powyżej, w dokładny sposób opisałem, jak zdobyć dostęp do kanałów operatora Viaplay. Jeśli więc zastosujesz się do podanej instrukcji, zyskasz dostęp do sobotnich meczów w Premier League, w tym do rywalizacji Brightonu z Leeds – to, konkretne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu!

Brighton – Leeds: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zdobyć dostęp do darmowej transmisji meczu Brightonu z Leeds, to przed włączeniem streama online, warto dowiedzieć się czegoś o obu ekipach. Brighton od początku kampanii spisuje się znakomicie i w 3 dotychczas rozegranych meczach zdobył 7 punktów, po drodze tracąc tyko jednego gola. Identyczny dorobek ma na swoim koncie ekipa Leeds, która w poprzedniej kolejce pokonała Chelsea aż 3:0! Wszystko wskazuje więc na to, że bezpośrednie starcie tych ekip będzie niezwykle ciekawe i wyrównane! Tym bardziej warto więc włączyć transmisję w serwisie Viaplay i wzbogacić swoją sobotę o obejrzenie tego spotkania.

Gdzie oglądać Brighton – Leeds?

Spotkanie Brightonu z Leeds najlepiej obejrzeć na żywo w serwisie Viaplay – sprawdź, gdzie zobaczyć pozostałe mecze Premier League! Wracając do rywalizacji na Amex Stadium, obejrzeć ją możecie na kilku urządzeniach. Mówię tu chociażby o smartfonach z systemami IOS lub Android, ale także o laptopach, komputerach, czy wreszcie telewizorach z funkcją SMART. Jak sami widzicie, wybór jest naprawdę spory, a serwis Viaplay oferuje coraz to nowsze rozwiązania i opcje. Miłego seansu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze