Brighton – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.02.2024

Pascal Gross prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Brighton – Everton? W miniony weekend ekipa Brightonu wygrała z Sheffield United aż 5:0, a 45 minut na murawie spędził Jakub Moder! Na potencjalny występ Polaka możemy liczyć także w najbliższą sobotę, kiedy to Mewy zagrają u siebie z Evertonem. A gdzie i jak będzie można legalnie obejrzeć powyższą batalię na żywo? O tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Brighton – Everton, transmisja na żywo w TV

Jak co sobotę, tak i tym razem angielska Premier League proponuje szereg ciekawych do oglądania gier! Akurat z perspektywy polskiego kibica starcie Brightonu z Evertonem może okazać się szczególnie interesujące, bo jest spora szansa na kolejny występ Jakuba Modera w meczu ligowym! Sama batalia na The Amex zaplanowana została na 24. lutego 2024 roku na godzinę 16:00 naszego czasu. Gdzie będzie można zobaczyć Brighton – Everton na żywo? Niestety nie w TV, ponieważ pokazująca 2 mecze na kolejkę stacja Canal+ tym razem postawiła na transmisję innych gier 26. kolejki.

Brighton – Everton: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, to jeszcze przez pewien okres absolutnie wszystkie mecze tych rozgrywek odnajdziemy również w Internecie, a dokładniej mówiąc, w serwisie streamingowym Viaplay. Platforma ta cały czas ma pełnię praw do spotkań angielskiej ekstraklasy, a co za tym idzie, również mecz Brighton – Everton znajdziemy tam na żywo. Niestety jednak nie mówimy o darmowej opcji, bo zakup odpowiedniego pakietu w Viaplay na obecny moment kosztuje 55 PLN, a więc relatywnie dużo. Odrobić się można jednak obstawiając kupon z udziałem meczu na The Amex – kursy bukmacherskie na to starcie prezentują się w następujący sposób:

Gdzie oglądać Brighton – Everton?

Finalnie wychodzi więc na to, że starcie Brightonu z Evertonem w naszym kraju będzie można zobaczyć legalnie i na żywo, jednak za sprawą tylko jednej transmisji. Ta zostanie pokazana w Internecie, a dokładniej w serwisie streamingowym Viaplay, który w sezonie 2023/24 udostępnia na swojej stronie absolutnie wszystkie spotkania Premier League. Kibicom, którzy faktycznie skorzystają z usług Viaplay i zdecydują się oglądać to starcie na żywo życzę jak największych emocji i jak najlepszego meczu z udziałem Jakuba Modera!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze