Brighton – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.05.2023

Deniz Undav po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Brighton – Everton? Jednym z trzech meczów, jakie zobaczymy w Premier League już dzisiaj będzie rywalizacja na The Amex, gdzie miejscowy Brighton zmierzy się z Evertonem. Gospodarze postarają się zbliżyć do strefy europejskich pucharów, natomiast Liverpoolczycy powalczą o cenne punkty w walce o utrzymanie. Poniżej znajdziecie informacje i szczegóły odnośnie transmisji z tego starcia!

Brighton – Everton, transmisja na żywo w TV

Dlaczego warto obejrzeć poniedziałkowe zmagania na The Amex? Brighton jest zespołem grającym bardzo ciekawy dla oka i przede wszystkim ofensywny futbol. Przekonały się o tym chociażby zespoły Wolves i Manchesteru United i również dziś możemy liczyć na kawał niezłej piłki ze strony Mew! Evertonowi na pewno nie zabraknie natomiast ambicji i walki o cenne w kontekście walki o utrzymania punkty. Samo starcie rozpocznie się już o godzinie 18:30 polskiego czasu, natomiast transmisji w TV w Polsce niestety nie znajdziemy. Warto natomiast sprawdzić transmisje dostępne u polskich bukmacherów!

Brighton – Everton: transmisja i stream online za darmo

Metodą na obejrzenie omawianej rywalizacji 35. kolejki Premier League będzie wybranie transmisji internetowej, inaczej zwanej streamem online! Takowy będzie dostępny u legalnego i sprawdzonego operatora, jakim jest Viaplay. Posiada on prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich gier Premier League w kampanii 2022/23, a po za tym na jego antenie znajdziemy wiele innych, ciekawych rozgrywek, na czele z Bundesligą i Ligą Europy! W jaki sposób obejrzeć Premier League na antenie Viaplay?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brighton – Everton

Gdzie oglądać Brighton – Everton?

Wspomniałem już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku. Pisałem też o streamie online na stronie internetowej. Na koniec poinformuję więc o możliwości obejrzenia potyczki Brighton – Everton na smartfonie, na który należy pobrać aplikację operatora Viaplay. Możliwości na obejrzenie omawianej potyczki jest więc kilka, a ja na koniec życzę Wam już jak największej liczby emocji i przyjemnego oglądania poniedziałkowego starcia Mew z Evertonem!

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze