Brighton – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.05.2024

Lewis Dunk wyprowadzający piłkę

Gdzie oglądać Brighton – Aston Villa? W niedzielę na poziomie Premier League odbędzie się pojedynek reprezentantów Polski! Brighton Jakuba Modera podejmie bowiem Aston Villę, w której występuje oczywiście Matty Cash. Jeśli interesuje Was temat obejrzenia tego starcia na żywo, to wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Brighton – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Brightonu z Aston Villą z polskiego punktu widzenia zapowiada się naprawdę ciekawie. Po dwóch stronach barykady zobaczyć możemy przecież Jakuba Modera i Matty’ego Casha. Faworytami batalii w ramach 36. kolejki Premier League będą przyjezdni z Birmingham, a samo spotkanie rozpocznie się 5. maja 2024 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego. Niestety nie będzie możliwości obejrzenia tego starcia na żywo w TV. Canal+ transmituje po 2 mecze ligi angielskiej na kolejkę, jednak tym razem stacja postawiła na emitowanie innych gier. Co natomiast wiadomo o streamach online w sieci?

Brighton – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc zatem do kwestii streamów online, właśnie w taki sposób będziemy w stanie obejrzeć  rywalizację Brightonu z Aston Villę na żywo! Do końca sezonu 2023/24 układ praw transmisyjnych do rozgrywek Premier League się nie zmieni, a to oznacza, że absolutnie wszystkie starcia wciąż będziemy mogli oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Niestety tam należy zapłacić 55 PLN na miesiąc, by cieszyć się streamami online z potyczek takich jak Brighton – Aston Villa. Na stronach takich jak Superbet TV niestety nie odszukamy transmisji z gier ligi angielskiej. Pod spodem znajdziecie natomiast aktualne kursy bukmacherskie na pojedynek 36. kolejki:

Gdzie oglądać Brighton – Aston Villa?

Wychodzi zatem na to, że o ile rywalizację Brightonu z Aston Villę będzie można obejrzeć na żywo, o tyle skorzystamy w Polsce tylko i wyłącznie z jednego legalnego źródła. Starcie na The Amex będzie transmitowane w Viaplay i to właśnie w formie streamu online obejrzymy potencjalny pojedynek Jakuba Modera z Matty Cashem! Na koniec polecam zajrzeć na transmisje u bukmacherów, gdzie znajdziecie więcej ciekawych gier piłkarskich na żywo. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze